Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada kap görmek rüya tabiri için yeşil kap ve meyve

Rüyada Kap Görmek

34

Rüyada kap görmek, şansının yaver gideceğine ve rızkının açılacağına işaret eder. Rüya sahibinin maddi ve manevi kazanç elde edeceğine işarettir. Aynı zamanda geçiminin rahatlayacağına işaret eden rüya, mutlu ve huzurlu olacağına dikkat çeker. Sağlıklı ve huzurlu olacağına, keyfinin yerine geleceğine ve dilediği gibi bir döneme gireceğine işarettir. Üstelik hayırlı gelişmeler yaşayacağına işaret eden rüya, neşeli ve rahat olacağına dikkat çeker.

Rüyada Kap Kacak Görmek

Rüyada kap kacak görmek, bolluk ve bereketin hayatına hakim olacağına işaret eder. Rüya sahibinin güzel bir döneme gireceğine ve rahatlayacağına işarettir. Aynı zamanda maddi ve manevi getiri sağlayacağına işaret eden rüya, keyfinin yerinde olacağına dikkat çeker. Günde güne artan mutluluğun, rüya sahibine daha iyi bir hayat getireceğine işaret eder.

Rüyada Kap Yıkamak

Rüyada kap yıkamak, iyi bir rüya değildir. Zor günler geçireceğine ve sıkıntıya gireceğine işaret eder. Aynı zamanda maddi ve manevi zarar edeceğine işaret eden rüya, hayallerinin suya düşeceğine dikkat çeker. Hatta imkanlarının azalacağına ve geçim sıkıntısı çekeceğine de işarettir. Bkz. Bulaşık

yeşil kabın içindeki siyah meyve

Bakır Kap Görmek

Bakır kap görmek, hayırlı bir döneme işaret eder. Rüya sahibini rahata ereceğine ve şansının yaver gideceğine işarettir.