Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada karakol görmek rüya tabiri için camlı karakol ve bayraklar

Rüyada Karakol Görmek

98

Rüyada karakol görmek, güçleneceğine ve itibarının artacağına işaret eder. Yüksek bir konuma geleceğine, kendini iyi hissedeceğine ve hayır göreceğine işarettir. Aynı zamanda maddi ve manevi güzelliklerle karşılaşacağına işaret eden rüya, günden güne hayatındaki güzelliklerin artacağına dikkat çeker. Rahata ereceğine, kendini iyi hissedeceğine, mutlu olacağına ve çevresinde daha iyi insanların olacağına işaret eder.

Rüyada Karakola Gitmek

Rüyada karakola gitmek, kafasında oluşan sorun ve problemlere işaret eder. Rüya sahibinin düşünmeden edemediği bu sorunların, özellikle iş yaşamında olacağına işarettir. Kendini kötü hissedeceğine, rahatının kaçacağına, üzüleceğine ve mutsuz olacağına işaret eder.

Rüyada Karakola Düşmek

Rüyada karakola düşmek, haksızlığa uğrayacağına ve keyfinin kaçacağına işaret eder. Rüya sahibinin zorluklarla boğuşacağına ve mutsuz olacağına işarettir. Sonrasında gerçeğin ortaya çıkacağına delalet eder.

büyük polis karakolu

Rüyada Karakolda Olduğunu Görmek

Rüyada karakolda olduğunu gören kişinin, şansının yaver gideceğine ve güzel bir döneme gireceğine işaret eder. Rahatlayacağına, kendini iyi hissedeceğine ve mutlu olacağına işarettir. Aynı zamanda hayatına yeni bir sayfa açacağına işaret eder. Bkz. Memur

Rüyada Askeri Karakol Görmek

Rüyada askeri karakol görmek, sorun ve sıkıntıların biteceğine işaret eder. Rahata ereceğine, iş yaşamındaki güzelliklere ve mutluluğa işarettir. Aynı zamanda huzurunun yerinde olacağına işaret eden rüya, günden güne iyileşeceğine dikkat çeker.

Rüyada Polis Görmek

Rüyada polis görmek, çevresindeki düşmanlara işaret eder. Rüya sahibinin, bu düşmanlardan zarar göreceğine ve kötülüklere uğrayacağına işarettir.

Rüyada Jandarma Görmek

Rüyada jandarma görmek, zahmet çekeceğine ve sıkıntılar yaşayacağına işaret eder. Ev ve iş yaşamındaki sıkıntıların, hayatının her yerini kötü etkileyeceğine işarettir.