Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada kavga etmek rüya tabiri için adama vuran kadın

Rüyada Kavga Görmek

88

Rüyada kavga etmek, farklı şeylere işaret eder. Kavga etmek rüyasıyla ilgili tabirlere, daha güvenilir rüya tabirlerinize yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

rüyada arkadaşınla kavga etmek

Arkadaşla kavga etmek, yakınlarında olan ve değer verdiği bir insandan sevgi görmeye işaret eder. Ayrıca, rüya sahibinin bu kişiyle tüm sırlarını paylaşacağına işarettir. Eğer ağız kavgası ediyorsanız, bazı kötü sözlere ve zor duruma düşmeye işaret eder.

rüyada aileyle kavga etmek

Aileyle kavga etmek, bazı sıkıntılı olaylara işarettir. Aile içerisinde para konusunda bir olay çıkacağına ve bu olayın uzun süre devam edeceğine işarettir. Üstelik, bu tartışma ortamından herkesin tükeneceğine ve aile içerisinde zor durumların ortaya çıkmasına yol açacaktır. Başka bir yoruma göre, iş hayatında bazı fırsatları görememeye işaret eder.

rüyada anneyle kavga etmek

Anneyle kavga etmek, iyi bir rüyadır. Rüya sahibinin arkasında annesinin olduğunu ve sırtının yere gelmeyeceğine işarettir. Üstelik, rüyayı gören kişinin annesinin duasını aldığına ve bu sayede işlerinin yolunda gideceğine delalettir.

rüyada kavga etmek rüya tabiri için kavga eden kediler

rüyada sevmediği biriyle kavga etmek

Sevmediği biriyle kavga etmek, zor ve sıkıntılı olayların habercisidir. Rüya sahibinin bir süreliğine kendisini kötü hissedeceğine ve uzun süre bu olayların etkisinde kalacağına işarettir. Ayrıca, rüyayı gören kişinin karamsarlığa kapılacağına ve kendisini bu kötü durumlardan kurtarması için çabalaması gerektiğine işaret eder.

rüyada tanımadığın biriyle kavga etmek

Tanımadığın biriyle kavga etmek, düşmanlara işaret eder. Rüya sahibinin başarılarını ve iyi yönlerini kıskanan bu kişilerin, rüya sahibine karşı kötü davranışlar sergileyeceklerine işarettir. Ayrıca, bu kişilerin çevrenizdeki insanlarla da uğraşacaklarına işaret eder.

rüyada kuzenle kavga etmek

Kuzenle kavga etmek, rüya sahibinin hayatında olacak yeni gelişmelere işaret eder. Üstelik, bu gelişmelerin iş yaşamında da etkilerinin görüleceğine ve başarılı bir sürece girildiğine işarettir. Ayrıca, rüya sahibinin kararlarını vermek için iyi düşündüğüne ve bu sayede doğru kararları vermeye işaret eder.

rüyada sevgili ile kavga etmek

Sevgili ile kavga etmek, rüya sahibinin kısmetine işaret eder. Uzun süredir beraber olduğu ve sevdiği bir insanla evlilik yoluna girileceğine ve onu her zaman seveceğine işarettir. Ayrıca, rüyayı gören kişinin bu insanla hayatını sürdürmek istediğine ve bunun için ilk fırsatta evlilik yoluna girileceğine işaret eder.

rüyada kavga etmek rüya tabiri için yumruğunu sıkan adam

Okulda kavga etmek

Okulda kavga etmek, çalışma ve emeklere işaret eder. Rüya sahibinin istediği ve hayalini kurduğu şeyler için çalıştığına ve emek verdiğine işaret eder. Üstelik, rüya sahibinin bu sayede mevki sahibi olacağına ve istediklerine kavuşacağına işarettir. Ayrıca, rüyayı gören kişinin okul hayatına devam edeceğine de işaret eder.

Kaynanayla kavga etmek

Kaynanayla kavga etmek, kararsızlığa işarettir Rüya sahibinin insan ilişkilerinde kararsız olduğunu ve kendisine zarar veren insanları uzaklaştırmadığını gösterir. Üstelik, bu yüzden sıkıntı içine düşeceğine ve zor zamanlar geçireceğine işaret eder. Ayrıca, rüya sahibinin bazı duygusal durumlar yaşayacağına ve kötü hissedeceğine delalettir.

Akraba ile kavga etmek

Akraba ile kavga etmek, eğer sözlü ediliyorsa; akrabalarıyla pek arasının olmadığına işaret eder. Eğer dövüşüyorsa, akrabalarından bazı konularda fikir alacağına işarettir.

Kocayla kavga etmek

Eşle kavga etmek, iyi ve güzel bir rüyadır. Rüya sahibinin uzun süredir beklediği bir haberi alacağına ve mutlu olacağına işaret eder. Ayrıca, rüya sahibinin her zaman şansının yaver gideceğine ve insanlara verdiği sözleri tutacağına işarettir. Üstelik, bu günlerde sıkıntılarından kurtulacağına ve çevresi tarafından sevilen bir insan olmaya işaret eder.