Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada kaz görmek rüya tabiri için kazlar

Rüyada Kaz Görmek

116

Rüyada kaz görmek, rüya sahibinin çevresinde bulunan kötü kimselere işaret eder. Bu kişilerin rüya sahibine zarar verdiklerine işarettir. Ayrıca, rüya sahibinin ayağını kaydırmak istediklerine ve çıkar elde edeceklerine işaret eder. Üstelik, rüya sahibinin bu insanlara güvendiğine ve değer verdiğine işarettir. Rüyada kaz görmek, her şeye rağmen iyi bir insan olduğuna ve mutluluk dolu günlerin bu yüzden rüya sahibinin hayatına gireceğine delalettir.

rüyada kaz yavrusu görmek

Kaz yavrusu görmek, rüyayı gören kişinin beklemediği bir anda eline geçecek olan paraya işarettir. Ayrıca, bu parayla beraber üzerine yük olan bazı olaylardan kurtulacağına ve rahat bir nefes alacağına işaret eder. Ayrıca, rüya sahibinin müjdeli bir haberle beraber havalara uçacağına işarettir.

rüyada beyaz kaz görmek

Beyaz kaz görmek, rüya sahibinin işlerinde yeni gelişmeler olacağına ve bu gelişmeler sayesinde eline geçecek olan paraya işarettir. Ayrıca, rüya sahibinin zengin bir insan olacağına ve istediği her şeyi elde edeceğine işaret eder.

rüyada kaz görmek rüya tabiri için oturan kaz

rüyada kaz sürüsü görmek

Kaz sürüsü, bolluk, bereket ve zenginliğe işaret eder. Ayrıca, rüya sahibinin çevresi ve ailesiyle beraber uyum içinde olacağına ve istediği gibi bir yaşam süreceğine işarettir.

Kaz yumurtası görmek

Kaz yumurtası, iyi bir rüyadır. Rüya sahibinin çevresinde sevilen ve itibar sahibi bir insan olacağına işaret eder. Herkesin güvendiği ve sevdiği bir insan olmanın sorumluluklarıda beraber gelecektir. Ayrıca, rüya sahibinin işlerine olacak gelişmelerin olumlu sonuçlarından birinin, rüya sahibinin eline geçecek mal ve para olduğuna delalettir.

rüyada kaz eti yemek

Rüyada kaz eti yemek, çevresine bulunan ve yakın zamanda daha da iyi arkadaş olunacak bir kişiye işarettir. Rüya sahibinin bu kişiye güveneceğine ve bazı konularda sır vereceğine de işaret eder. Buna rağmen, bu kişinin rüya sahibine ihanet edeceğine işarettir. Hatta, rüya sahibine tamamiyle sırtını dönerek ona zarar verecektir. Bu durumlardan kötü etkilenecek olan rüya sahibinin bir süre sıkıntı içinde olacağına işaret eder. Bu durumlardan, ancak kendi çabasıyla kurtulacağına da delalet eder.