Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada kaza görmek rüya tabiri için haşat araba

Rüyada Kaza Görmek

6

Rüyada kaza görmek, hayırlı ve güzel bir rüyadır. Rüya sahibinin mutlu olacağına ve hayırlı olaylar yaşayacağına işaret eder. Aynı zamanda gereksiz düşüncelerden kurtulacağına ve rahata ereceğine işaret eden rüya, güzel bir dönemin başlayacağına işaret eder. Sevdikleriyle beraber, güzel bir döneme gireceğine ve bol kahkahalı günler geçireceğine işarettir. Günden güne, güzelliklerin artacağını haber verir.

Rüyada Arabayla Kaza Yaptığını Görmek

Başarı elde edeceğine ve kazanç elde edeceğine işaret eder. Gelir artışı göreceğine, işlerini yoluna sokacağına ve manevi rahatlığa erişeceğine işarettir.

Rüyada Motor Kazası Yapmak

Rüyada motor kazası yapmak, işlerinin düzeleceğine ve kazancının artacağına işaret eder. Beklentilerinin gerçekleşmesiyle beraber, rahatının da yerine geleceğine işarettir.

Rüyada Bisiklet Kazası Yapmak

Büyük işler yapacağına ve hayatına yenilikler katacağına işaret eder. Kısmetinin açılacağına, şansının yaver gideceğine ve güzel olaylar yaşayacağına işarettir. Bkz. Bisiklet

Rüyada Ailenin Trafik Kazası Geçirmesi

Haksızlıklara ve iftiraya işaret eder. Çevresindeki kötü insanların, rüya sahibinin ayağını kaydırmak isteyeceğine işarettir.

Rüyada Birinin Kaza Yaptığını Görmek

Yolculuklara ve gezilere işaret eder. Rüya sahibinin yeni yerler göreceğine ve kendini geliştirmek için çaba göstereceğine işarettir. Bu sayede kazancının artacağına, parasının katlanacağına ve yatırımlarının kazanç getireceğine işaret eder.

Rüyada Trafik Kazası Yapmak

Rüyada trafik kazası yapmak, hastalıklarla boğuşacağına ve çevresindeki insanların ihanetine uğrayacağına işaret eder. Bu zorlukların, rüya sahibinin çabalarıyla biteceğine işarettir.

Rüyada Kaza Görülmesi Psikolojik Olarak Ne İfade Eder?

Kendine karşı kızgın olduğunun yansımasıdır. Özellikle yaşamının son dönemlerinde, kendini suçladığını ve cezalandırmak istediğini gösterir.