Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada kazma görmek rüya tabiri için çimlerin üzerindeki kazma

Rüyada Kazma Görmek

88

Rüyada kazma görmek, hayırlara ve berekete işaret eder. Rüya sahibini dertlerinin son bulacağına ve huzurlu bir döneme gireceğine işarettir. Aynı zamanda günden güne rahatlayacağına işaret eden rüya, sıkıntıların bir bir yok olacağına işaret eder. Ayrıca mutlu ve huzurlu olacağına işarettir. Bu sayede ailesiyle ve çevresiyle iletişiminin daha iyi olacağına ve hayatının düzene gireceğine dikkat çeker.

Rüyada Kazmayla Toprak Kazmak

Kazmayla toprak kazdığını görmek, iyiliklere ve güzelliklere işaret eder. Rüya sahibinin mutlu olacağına ve huzurlu bir döneme gireceğine işarettir. Aynı zamanda sevgi ve saygı çerçevesinde, yeni insanlarla tanışacağına işaret eder. Bu insanlardan yeni şeyler öğreneceğine ve onların saygısını kazanacağına işarettir. Hatta günden güne daha iyi olacağına ve hayatının istediği gibi yol alacağına dikkat çeker.

Rüyada Kazma Kürek Görmek

Kazma kürek görmek, beklenmedik gelişmelere işaret eder. Rüya sahibinin uzun süredir yapmadığı bir işin üzerine düşeceğine işarettir. Hatta bu işin beklenmedik bir başarı göstereceğine ve istediği gibi bir iş yaşamında sahip olacağına işaret eder. Günden güne iyileşen rüya sahibinin, beklediği gelişmelerin gerçek olacağına dikkat çeker. Zamanını ve hayatını iyi değerlendirmesiyle beraber başarının kaçınılmaz olduğunu gösterir.

Rüyada Kazma Sapı Görmek

Kazma sapı görmek, yeni gelirlere işaret eder. Rüya sahibinin iş kapılarını ve fırsatları değerlendirmesiyle, güzel bir döneme gireceğine işarettir. İstediği geliri elde edeceğine ve rahata ereceğine işaret eder. Aynı zamanda planlarının ve hayallerinin gerçek olacağına işarettir. Bu rüyayı gören kişinin; mutlu, huzurlu, rahat, ferah ve neşeli bir döneme gireceğine işaret eder. Bkz. Çukur

Tahtanın üzerindeki 2 tane kazma

Rüyada Toprak Görmek

Rüyada toprak görmek, güzel ve pozitif bir rüyadır. Her anlamda hayırlı ve güzel şeylere işaret eder. Rüya sahibinin hayatın güzelliklerini anlayacağına ve insanları daha çok seveceğine işarettir. Özellikle insanlarla arasını düzelteceğine ve çevresinin onu sevdiğine dikkat çeker. Rüya sahibinin yeni kazanç kapıları bulacağına işaret eden rüya, günden güne güzelliklerin artacağına işaret eder. Ayrıca maddi olarak rahata ereceğine, kendine yeni seçenekler yaratacağına işarettir. Bu sayede kaygılarından ve endişelerinden kurtulacağına dikkat çeker.