Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada kazmak rüya tabiri için renkli kürekler ve toprak

Rüyada Kazmak

44

Rüyada kazmak, hayırlı ve güzel bir rüyadır. Rahatının yerinde olacağına ve keyifleneceğine işaret eder. Aynı zamanda dertlerin ve sıkıntıların biteceğine işaret eden rüya, beklentilerinin gerçekleşeceğine dikkat çeker. Çalışmalarının ve çabalarının karşılığını alan rüya sahibinin, başarı elde edeceğine ve takdir edileceğine işarettir. Üstelik bolluk ve bereketin hayatına hakim olacağına, dileklerini gerçekleştireceğine ve mutlu olacağına delalet eder. Şansının yaver gideceğine, keyifleneceğine, eğlenceli vakit geçireceğine ve rızkının açılacağına işarettir.

Rüyada Mezar Kazmak

Mezar kazmak, mal mülk elde edeceğine işaret eder. Rüya sahibinin, maddi kaynaklarının çoğalacağına işarettir. Aynı zamanda yatırım yapacağına işaret eden rüya, kazancını arttıracağına dikkat çeker. Günden güne artan mutluluğun ve huzurun, hayatına hakim olacağına işarettir.

Rüyada Toprak Kazmak

Toprak kazmak, doğru yolda ilerleyeceğine ve yanlış yola göz uzatmayacağına işaret eder. Rüya sahibinin helal olanı gözeteceğine ve ona göre yaşayacağına işarettir. Bu sayede daha iyi bir insan olacağına işaret eden rüya, insanlara yardım edeceğine ve onların gönlünü göreceğine işaret eder. Bkz. Define

toprağa saplanmış kürek

Çukur Kazmak

Çukur kazmak, sıkıntıların ve dertlerin biteceğine işaret eder. Rüya sahibinin kötü bir döneme gireceğine ve rahatının bozulacağına işarettir. Sonrasında çare arayan rüya sahibinin, çareyi kendinde bulacağına ve çabalayacağına işaret eder. Bu sayede sıkıntıların ve dertlerin biteceğine, rahata ereceğine ve mutlu olacağına işarettir.