Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada kefen görmek rüya tabiri için beyaz ve diğer çarşaflar

Rüyada Kefen Görmek

63

Rüyada kefen görmek iyi bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin iyi bir insan olduğuna ve saygı konusunda taviz vermediğine işaret eder. Ayrıca, rüyada kefen görmek; rüya sahibinin manevi anlamda kendini geliştirmekte olduğuna ve dinine yakınlığına işarettir. Eğer rüyayı gören kişi bekar bir genç kızsa, bu onun hayırlı bir kısmetle yakın zamanda dünya evine gireceğine delalettir. Üstelik, bu insanın rüya sahibine hep iyi davranacağına ve onun hakkında iyi düşüneceğine işaret eder. Genel anlamda iyi bir rüyadır.

rüyada kefen giymek

Rüyada kefen giymek, pek iyi sayılmamıştır. Rüya sahibinin eşine ihanet edeceğine işaret eder. Ayrıca, gelecek günlerde buna ortam hazırlayan bir insanla bir araya gelineceğine ve rüya sahibinin asıl kararını orada vereceğine işaret eder. Üstelik, kişinin bu sapkınlıktan döneceğine delalettir.

rüyada kefen almak

Rüyada kefen almak, haram mala işarettir. Rüya sahibinin hakkı olmayan parayı kazanmasına ve emek vermeden kazanç elde etmesine işarettir. Üstelik, bu paranın rüya sahibine hayrının olmayacağına ve çevresi tarafından yargılanacağına işaret eder. Rüya sahibinin bu kötü durumlardan uzaklaşması gerekir.

Rüyada kefen kesmek

Rüyada kefen kesmek, pişmanlığa işaret eder. Yakın zaman içerisinde arasını bozduğu bir insanı özlemeye ve pişmanlığa işarettir. Üstelik, rüya sahibinin bu kişiyle arasında geçenlerde haksız taraf olmadığına ve boş yere olan küslüğün düzeltilmesi, rüya sahibinin elindedir. Ayrıca, rüya sahibinin yapması gereken işleri aksatması ve bu durumdan dolayı zor duruma düşeceğine de işarettir.