Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada kene görmek rüya tabiri için kahverengi kene

Rüyada Kene Görmek

108

Rüyada kene görmek, dedikodulara ve asılsız laflara işaret eder. Rüya sahibinin kendini kötü hissedeceğine ve sinirleneceğine işarettir. Aynı zamanda çevresindeki sinsi insanlara, bu insanlardan gelecek kötülüklere ve rüya sahibine yakın olmaya çalıştıklarına işaret eder. Hatta rüya sahibini her konuda desteklemeye çalıştıklarına işaret eden rüya, bu insanlardan büyük darbe yiyeceğine dikkat çeker.

Rüyada kene görmek, dost sandığı kişilerin rüya sahibine iftira atacaklarına işaret eder. Bu yüzden zor günler geçireceğine ve kendini kötü hissedeceğine işaret eden rüya, insanlara güveninin kalmayacağına dikkat çeker. Ayrıca sıkıntılarının günden güne artacağına, sağlık sorunlarının ortaya çıkacağına ve rüya sahibinin kendini çok kötü hissedeceğine işarettir. Ancak zamanla kendini toparlayan rüya sahibinin, maddiyatına odaklanacağına ve gitgide zengin olacağına işaret eder.

Rüyada Kene Öldürmek

Rüyada kene öldürmek, düşmanlardan ve rakiplerden kurtulacağına işaret eder. Rüya sahibinin rahat bir geçime ve maddi olanaklara sahip olacağına işarettir. Aynı zamanda fırsatları göreceğine ve değerlendireceğine dikkat çeker. Bu sayede maddi rahatlığa ereceğine işaret eden rüya, günden güne rahatlayacağına ve kendini iyi hissedeceğine işaret eder. Hayatına yeni bir sayfa açacağına, kendine yeni bir hayat kuracağına, mutlu olduğu insanlarla beraber olacağına ve dileklerinin gerçekleşeceğine işarettir.

Rüyada Kene Yapıştığını Görmek

Rüyada kene yapıştığını görmek, ufak kazalara dikkat çeker. Rüya sahibinin bir yerden düşeceğine ve ufak yaralanmalar yaşayacağına işarettir. Ayrıca dikkat etmesi gerektiğine işaret eden rüya, yaralanmaların ağır olabileceğine dikkat çeker. Bu yüzden kendine dikkat etmesi ve işlerini aceleye getirmemesi gerekir. Aynı zamanda işlerini sakin ve daha güvenlikli bir şekilde yapmalıdır. Bu rüya kazaların ve yaralanmaların işareti olmasıyla beraber dikkatsizliği haber verir. Bkz. Böcek

yaprağın üzerindeki kene

Rüyada Kene Temizlemek

Rüyada kene temizlemek, rüya sahibinin çevresinde bulunan menfaatçilere işaret eder. Hatta rüya sahibinin parasını yiyebilmek için ellerinden geleni yapacaklarına ve kişiyi zor duruma düşürmek istediklerine işarettir. Aynı zamanda rüya sahibinin mirasını almak isteyen bu insanların, yapabileceklerinden ve hamlelerinden korunması gereklidir. Üstelik bu insanların yapacağı hamlelerin sadece kendisine değil, ailesine ve çevresine olabileceğine işaret eder.