Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada kestane görmek rüya tabiri için kestaneler

Rüyada Kestane Görmek

66

Rüyada kestane görmek ile ilgili farklı yorumlar vardır. Bunlardan bir tanesi sağlık ve zorluklara göğüs germek demektir. Ayrıca, rüyada kestane görmek; rüya sahibinin sabırlı ve iyi bir insan oluşuna delalettir. Bu kişinin gelecek günlerde bir seyehate çıkacağına da işaret eder. Kestane rüyası, mirasa ve sıkıntıya da işaret eder. Rüya sahibinin bir olaydan dolayı uzun süre sıkıntı içinde olacağına delalettir.

rüyada kestane yemek

Rüyada kestane yemek, rüya sahibinin uzun süredir içinde olduğu mücadelenin tatlıya bağlanacağına delalettir. Üstelik, kişinin zorluk ve sıkıntılara karşı kendini kötü hissettiği dönemlerin bittiğine ve daha iyi dönemlerin başlangıcında delalettir. Rüya sahibinin tüm sıkıntılarından kurtulacağına, rahatlayacağına ve kazanç elde edeceğine işarettir.

rüyada kestane toplamak

Rüyada kestane toplamak, bolluk ve berekete işarettir. Üstelik, rüya sahibinin kazancının artacağına ve zenginleşeceğine de işaret eder. Bu rüya iyi bir rüyadır. Ayrıca, hayırlı bir kısmet ve mal mülk sahibi olmaya işarettir.

Rüyada kestane satın almak

Rüyada kestane satın almak, mal mülk sahibi olmaya işaret eder. Rüya sahibinin kazanç elde etmek üzere alacağı gayrimenkule işarettir. Üstelik, kişinin bu yatırımı yapmadan önce iyi düşünmesi ve karar vermesi gerekir. Eğer yanlış karar verirse zarar edecektir.