Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada kılıç görmek rüya tabiri için yukarı doğrultulmuş kılıç

Rüyada Kılıç Görmek

118

Rüyada kılıç görmek, iyi hissetmeye ve güzel zaman geçirmeye işaret eder. Rüya sahibinin çevresindeki kötü insanları haber veren rüya, bu insanlardan uzak duracağına dikkat çeker. Aynı zamanda belalardan korunacağına, nazardan uzak olacağına, sıkıntıların biteceğine ve rahat bir nefes alacağına işarettir.

Rüyada kılıç görmek; iş yaşamında başarı elde edeceğine, projelerini en iyi şekilde bitireceğine, iyi bir konuma geleceğine ve alanında bir numara olacağına işaret eder. Hatta insanlar tarafından sevileceğine ve itibar sahibi olacağına dikkat çeker. Her anlamda hayırlı ve güzel bir rüyadır, geleceğinin parlak olacağının altını çizer.

Rüyada Kılıçla Savaşmak

Rüyada kılıçla savaşmak, çevresindeki kötü insanlardan kurtulacağına ve rakiplerini alt edeceğine işaret eder. Rüya sahibinin dileklerine ulaşacağına ve hayallerini gerçekleştireceğine işarettir. Aynı zamanda düşmanlarına karşı zafer elde edeceğine ve rahatlığının gitgide artacağına dikkat çeker.

Rüyada Kılıçla Yaralanmak

Rüyada kılıçla yaralanmak veya kılıç yarası görmek, yolculuklara ve seyahatlere işaret eder. Rüya sahibinin dilediği yerde yaşayacağına ve rahat bir döneme gireceğine işarettir. Aynı zamanda özlem çekeceğine ve bir süre sonra bu durumu atlatacağına dikkat çeker. Bkz. Yara

Çimlere saplanmış kılıç

Rüyada Kılıcın Kırılması

Rüyada kılıcın kırılması, büyüklerinden birini kaybedeceğine işaret eder. Rüya sahibinin ailesinden veya akrabalarından bir büyüğünün öleceğine işarettir. Bu yüzden kendini kötü hissedeceğine ve üzüleceğine işaret eder. Aynı zamanda bir süre bunalıma gireceğine ve kendine gelemeyeceğine dikkat çeker.

Rüyada Kılıç Sallamak

Rüyada kılıç sallamak, kararlı ve dediğim dedik insana işarettir. Rüya sahibinin kararlarını aldığında, bunun önüne kimsenin geçemeyeceğine ve kararlarını uygulayacağına işaret eder. Bu sayede işlerinde ve hayatında başarı elde edeceğine işaret eden rüya, günden güne iyileşeceğine ve hayatına yeni bir soluk getireceğine işarettir.

Rüyada Kılıç Tutmak

Rüyada kılıç tutmak, rakiplerine karşı galibiyet elde edeceğine işaret eder. Rüya sahibinin güzel bir döneme gireceğine ve düşmanlarını alt edeceğine işarettir. Aynı zamanda rakipsiz olacağına ve iş yaşamında bir numara olacağına dikkat çeker. Hatta sevilen ve saygı duyulan bir insan olacağına işaret eden rüya, dileklerinin ve hayallerinin gerçek olacağına işarettir.