Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada kir görmek rüya tabiri için çamurlu araba

Rüyada Kir Görmek

45

Rüyada kir görmek, iyi bir rüya değildir. Bazı sıkıntılara ve zorluklara işaret eder. Rüya sahibinin mutsuz olacağına ve kötü bir dönem yaşayacağına işarettir. Aynı zamanda bazı kötü olaylar yaşayacağına işaret eden rüya, üzüntü içinde olacağına dikkat çeker. Rüyada kir görmek, sıkıntılara çare aramaya işaret eder. Elinden geleni yapan rüya sahibinin, sonunda bir çare bulacağına işarettir.

Rüyada Kirli Elbise Giymek

Rüyada kirli elbise görmek, haram yoldan elde edilen kazanca işaret eder. Rüya sahibinin yanlış yolda ilerleyeceğine ve sıkıntı çekeceğine işarettir. Aynı zamanda dinden uzaklaşacağına işaret eden rüya, hiç istemediği bir hayata sahip olacağına delalet eder.

Rüyada Kir Temizlemek

Rüyada kir temizlemek, mutlu olacağına ve keyfinin yerine geleceğine işaret eder. Rüya sahibinin huzurlu bir döneme gireceğine işarettir. Bu sayede işlerine daha iyi odaklanan rüya sahibinin, maddi kazanç elde edeceğine işaret eder.

ayakkabıya yapışan kirli sakız

Rüyada Kir Pas Görmek

Kir pas görmek, utanç verici durumlara işaret eder. Rüya sahibinin rezil olacağına ve küçük düşeceğine işarettir. Bu yüzden mutsuz olacağına ve keyfinin kaçacağına işaret eden rüya, zor günler geçireceğine dikkat çeker. Özellikle çevresindeki bir insanın, rüya sahibinin kötü hissetmesine neden olacağına, kişinin bu insandan kurtulması gerektiğine işarettir. Ayrıca bu insandan kurtulan rüya sahibinin, sıkıntılarından da kurtulacağına işaret eder. Bkz. Pislik