Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada kira görmek rüya tabiri için kapının üzerindeki anahtar

Rüyada Kira Görmek

72

Rüyada kira görmek, sırların açığa çıkacağına işaret eder. Rüya sahibinin sır tutamayacağına ve kötü bir şekilde açığa vuracağına işarettir. Bu yüzden çevresindeki insanların güvenini kaybedeceğine ve sıkıntıya düşeceğine işaret eder. Aynı zamanda zor günlere tabir edilmekle beraber dertlerinin artacağına ve kendini kötü hissedeceğine dikkat çeker. Problemlerin ve sıkıntıların, dargınlıkların, tartışmaların ve kırgınlıkların habercisidir.

Rüyada kira görmek, aile bağlarının kopacağına ve büyük tartışmalar olacağına işaret eder. Aile içindeki tartışmaların tüm hayatına yansıyacağına ve hayatının zor bir dönemine gireceğine işarettir. Aynı zamanda aile huzurunun kalmayacağına ve hiç istemediği durumlara düşeceğine işaret eder. Asabiliği ve sinirinin bu günlerde üstünde olacağına işaret eden rüya, insanları onarılmaz şekilde kıracağına dikkat çeker. Bu yüzden pişman olacağına ve sonuçlarını düşünmeden yaptığı işlerin, rüya sahibinin hayatını altüst edeceğine işaret eder.

Rüyada Kira Almak

Rüyada kira almak, paraya ve mal mülke işaret eder. Rüya sahibinin güzel bir döneme gireceğine ve maddi kaynaklarını iyi kullanacağına işarettir. Ayrıca maddi imkanların artacağına ve hayatının rahatlayacağına işaret eder. Rüyada kira almak, çevresindeki çıkarcı insanlara da dikkat çeker. Üstelik bu insanların rüya sahibinin parasından yararlanacağına, kişiyi sıkıntıya düşüreceklerine ve zor bir döneme girmesine neden olacaklarına işaret eder.

Bu rüya, çevresinde gerçek dostunun kalmayacağına işarettir. Çevresinde bulunan insanların çıkar elde etmek isteyeceklerine ve rüya sahibinin kaynaklarını kullanacaklarına işaret eder. Bundan dolayı çevresindeki insanlara dikkat etmesi gerektiğine, aksi halde bu insanların rüya sahibini sıkıntıya düşüreceklerine işarettir. Bkz. Para

binadaki kiralık daireler

Rüyada Kira Vermek

Rüyada kira vermek, maddi gelişmelere ve değişimlere işaret eder. Rüya sahibinin iş yaşamının yoluna gireceğine ve dilediği gibi yaşayacağına işarettir. Hatta projelerinin başarıya ulaşacağına, maddi kaynaklarının çoğalacağına, girişimlerin hayırlı sonuç getireceğine ve alanında bir numara olacağına dikkat çeker. Bu sayede imkanlarının genişleyeceğine ve sabrının selametle sonuçlanacağına işaret eder.

Kira vermek, iyidir. Geleceğinin güzel ve huzurlu olacağına işarettir. Ekonomik olarak gücünün artacağına, kendine yeni bir yol çizeceğine, başarılı olacağına ve maddi kaynaklarının çoğalacağına işaret eder. Yatırımlarından sonuç alacağına ve parasını arttıracağına işarettir. Üstelik işlerinin her zaman iyi yönde ilerleyeceğine ve mutluluğunun artacağına işaret eder.

Rüyada Kiracı Görmek

Rüyada kiracı görmek, sağlık ve huzura işaret eder. Hastaysa, sağlıklı olacağına ve hastalığından kurtulacağına, ömür boyu ağır hastalığının olmayacağına işarettir. Sağlıklı uzun bir ömre işaret eden rüya, maddi olarak iyi bir seviyede olacağına ve kimseye muhtaç olmayacağına dikkat çeker.

Rüyada Kira Görmek Psikolojik Olarak Ne İfade Eder?

Kira rüyası, yenilik isteyen kişinin yansımasıdır. Bu yüzden monotonluktan uzak ve heyecanlı bir hayatın hayalini kurduğunu gösterir. Aynı zamanda kendine güveninin azlığının ve korkularının çokluğunun mesajını verir.

Asla bir şeyden emin olamamak veya özgüven eksikliği sebebiyle yenilik yapmak konusunda ürkek davranıldığının psikolojik sembolüdür.