Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada kirpik görmek rüya tabiri için yukarıya bakan kadın

Rüyada Kirpik Görmek – Kirpiklerin Dökülmesi Ne Demektir?

48

Rüyada kirpik görmek, mutluluğa işaret eder. Nihayet her şeyin rüya sahibinin istediği gibi olacağına işarettir. Aynı zamanda ailesine ve çevresine huzurun hakim olacağına işaret eden rüya, hayırlara ve şansının yaver gideceğine işaret eder. Ayrıca hayırlı evlatlarının olacağına ve bu evlatlarının, her anlamda ailesine destek vereceğine delalettir. Rüyada kirpik görmek mutluluk ve huzurla beraber, maddi olarak da rahata ereceğine dikkat çeker. Hatta hayatında hiç olmadığı kadar mutlu olacağına işarettir. Bu sayede manevi olarak daha çok çabalayacağına ve dine yaklaşacağına dikkat çeker. Kendine yönelen rüya sahibinin, bilmediği özelliklerini göreceğine işarettir.

Rüyada Kirpik Dökülmesi

Kirpik dökülmesi, bazı sıkıntılara ve sorunlara işaret eder. Özellikle iş yaşamındaki sorunlara işaret eden rüya, para kaybetmeye ve zarara uğramaya dikkat çeker. Bu rüyayı gören kişinin sıkıntılı ve zor günler geçireceğine ve zor toparlayacağına işaret eder. Ayrıca gelirinin azalacağına ve günden güne parasının eriyeceğine işarettir. Bu günlerde daha çok çabalaması ve yeni yollar bulması gerekir. Aksi halde rüya sahibinin, daha kötü bir duruma düşeceğine dikkat çeker. Gelecek günler, hayatının en kritik dönemleri olacaktır.

Rüyada Kirpik Takmak

Kirpik taktığını görmek, yeni gelişmelere ve müjdeli haberlere işaret eder. Aynı zamanda çevresinden ve ailesinden, güzel sözler duyacağına işarettir. Ayrıca şansının yaver gideceğine ve hayatının, dilediği gibi olacağına delalet eder. Sürprizli gelişmelere, müjdeli haberlere, maddi rahatlığa, şansa ve mutluluğa işarettir.

Rüyada Kirpik Yolmak

Kirpik yolduğunu görmek, başarıya işaret eder. Rüya sahibinin elinden geleni yapacağına ve rakiplerini alt edeceğine işarettir. Aynı zamanda çevresinde bulunan gereksiz insanlardan kurtulacağına ve rahat bir hayata sahip olacağına işaret eder. Gelecek günlerde yaşanacak gelişmelerin, her anlamda hayır getireceğine işarettir.

Mavi gözlü ve güzel kirpikli kadın

Rüyada Kirpik Kesilmesi

Kirpiğinin kesildiğini görmek, maddi rahatlığa işaret eder. Rüya sahibinin iki üç kuruş parasıyla, büyük paralar kazanacağına işarettir. Aynı zamanda şansının yaver gideceğine ve dilediği gibi bir döneme gireceğine işaret eder. Zorluklar ve sıkıntılar içinde olan rüya sahibinin, artık güzel günler yaşama vaktinin geldiğine delalettir. Ayrıca bolluk ve bereketin hayatına hakim olacağına dikkat çeker.

Rüyada Kirpik Uzaması

Kirpiğin uzadığını görmek, hayırlı ve mutlu bir ömre işaret eder. Hatta kişinin, uzun ve sağlıklı bir ömrünün olacağına dikkat çeker. Sağlıklı ve huzurlu bir döneme gireceğine ve bu dönemin çok uzun süreceğine işaret eder. Müjdeli haberlerin ve hayırlı haberlerin göstergesidir. Er geç dileklerine kavuşacağına delalettir.