Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada kıyamet görmek rüya tabiri için şehre yağan meteorlar

Rüyada Kıyamet Görmek

56

Rüyada kıyamet görmek, bazı kötü ve iyi olaylara işaret eder. Rüya sahibinin hakkı olanı alacağına ve dileklerine ulaşacağına işarettir. Adaletin yerini bulacağına işaret eden rüya, aile içi huzura dikkat çeker. Ancak bazı ülke problemlerinin, rüya sahibini ve çevresini tedirgin edeceğine işarettir. Özellikle, insanların birbirine saygısının kalmayacağına ve büyük ayaklanmaların olacağına işaret eder. Hakkını arayan kızgın insanların, ortalığı birbirine katacağına işarettir.

Rüyada Kıyamet Gününü Görmek

Rüyada kıyamet günü görmek, negatif ruh haline işaret eder. Rüya sahibinin kendini kötü hissedeceğine ve zor günler geçireceğine işarettir. Üstelik yaşayacağı kötü olayların, kötü hissetmesine neden olacağına dikkat çeker. Günden güne artan huzursuzluğun ve keyifsizliğin habercisidir.

Rüyada Kıyametin Koptuğunu Görmek

Rüyada kıyametin koptuğunu görmek, haksızlığa uğrayacağına işaret eder. Rüya sahibinin çevresindeki insanlar tarafından, haksızlığa uğrayacağına ve küçük düşürüleceğine işarettir. Bu yüzden kendini kötü hissedeceğine ve zor günler geçireceğine işaret eden rüya, ülke problemlerinin altını çizer. Hatta devleti yöneten insanların, halka haksızlık yapacağına ve onların, hakkını gasp edeceğine işaret eder. Bkz. Ateş

gaz maskesi takan sarı giysili adam

Kıyamet Alametlerinden Birini Görmek

Kıyamet alametlerinden birini görmek, hayır işlerine ve iyi kalpliliğe işaret eder. Rüya sahibinin çevresinde ve ailesine yardımda bulunacağına, onların isteklerini göreceğine ve sevileceğine işarettir. Aynı zamanda, iyi huylarından dolayı sevilen rüya sahibinin, itibar sahibi ve saygıdeğer bir insan olacağına dikkat çeker.