Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada koku görmek rüya tabiri için lavanta

Rüyada Koku Görmek

67

Rüyada koku görmek, eğer güzel bir kokuysa hayırlıdır. Rüya sahibinin müjdeli haberler alacağına ve keyifleneceğine işaret eder. Günden güne artan keyfin habercisi olan rüya, hayırlı gelişmeler yaşayacağına dikkat çeker. Üstelik mutlu ve huzurlu olacağına, hayatının iyi seyir edeceğine ve isteklerine ulaşacağına işaret eder. Sağlık problemleri yaşamayacağına, keyifli olacağına, mutlu ve huzurlu olacağına işarettir. Rüyada kötü koku görmek, bazı hastalıklara ve zor günlere işaret eder. Rüya sahibinin ağır hastalıklarla boğuşacağına ve hayatının, sorun ve problemlerle dolu olacağına işarettir.

Rüyada Parfüm Görmek

Rüyada parfüm görmek, kısmetine işaret eder. Rüya sahibinin kısmetinin açılacağına, yakın zamanda karşısına iyi bir insan çıkacağına işarettir. Bu sayede mutlu olacağına işaret eden rüya, hayırlı bir ilişkiye dikkat çeker.

Rüyada Deodorant Görmek

Rüyada deodorant görmek, istediği ve dilediği hayatı yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin emeklerinin karşılığını alacağına işaret eden rüya, girişimlerinden büyük getiri sağlayacağına işarettir.

koku rüyası için lavanta bahçesi

Rüyada Koku Koklamak

Rüyada koku koklamak, koku güzelse aile içi huzura ve keyfe işaret eder. Rüya sahibinin güzel günler geçireceğine ve sıkıntılarının olmayacağına işarettir. Eğer koku kötüyse, çevresinde ve ailesinde büyük sorunların ortaya çıkacağına, hastalıklarla boğuşacağına ve zor günler geçireceğine işaret eder. Bkz. Yellenmek