Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada köpek görmek rüya tabiri için tatlı köpek

Rüyada Köpek Görmek

77

Rüyada köpek görmek, iyi bir insan olan, düşmana işaret eder. Bazen kötü de olabilen bu düşman, rüya sahibine her türlü zarar verebilecek bir insandır. Dişi köpek ise, kötü kalpli bir kadına işarettir. Ayrıca, rüya sahibinin hayatını zora sokmasına neden olacak bu kadın, kişiye fazlasıyla zarar verecektir. Üstelik, kişinin bu düşmana karşı galibiyet kazanmak için çaba gösterirse, galip olacağına işarettir.

rüyada köpek tarafından ısırılmak

Rüyada köpeğin ısırması, çevrenize karşı olan güvensizliğinize işaret eder. Hatta, bunda haklı olduğunuza ve iş arkadaşlarınızın sizin işinizde gözü olduğuna işarettir. Üstelik, kişinin hata yapması için ellerinden geleni yaptıklarına ve rüya sahibini kötü bir duruma düşürmek istediklerine delalettir. Eğer köpek elinizi ısırıyorsa, bazı sıkıntılı olayların ve zor durumların yaşanacağına işaret eder. Hatta, bu kötü durumların yakın bir arkadaş yüzünden yaşanacağına da işarettir.

rüyada köpek öldürmek

Rüyada köpek öldürmek, rakiplere karşı galibiyete işaret eder. Üstelik rüya sahibinin, çabaları ve emeklerinin karşılığını alacağına işarettir. Bu sayede, kişinin işlerinde daha da ilerleyeceğine ve karşısına çıkan bir düşmanını alt edeceğine delalet eder. Ayrıca, rüya sahibinin bu durumdan dolayı rahatlayacağına ve rahat bir nefes alacağına işarettir.

Rüyada havlayan köpek görmek

Rüyada havlayan köpek görmek, bazı kötü sözlere ve gıybete işaret eder. Üstelik, bu dedikoduların rüya sahibini arkasından fazlasıyla yapıldığına ve kötü niyetli insanların varlığına işarettir.

rüyada köpek görmek rüya tabiri için kahverengi köpek

rüyada evin içinde köpek görmek

Rüyada evin içinde köpek görmek, iyi bir rüyadır. Rüya sahibinin düşmanı veya rakibiyle anlaşacağına ve karşılıklı olarak saygı göreceklerine işarettir. Ayrıca, kişinin bu sayede daha rahat adımlar atacağına delalettir. Eğer görülen köpek eve zarar veriyor veya sinirli gözüküyorsa, bu düşmanın kötülüğüne ve her an rüya sahibine zarar verebileceğine delalet eder.

rüyada yavru köpek görmek

Rüyada yavru köpek görmek, evlatlara işaret eder. Rüya sahibinin evladına daha fazla zaman ayıracağına ve ona karşı sevgisini her an göstereceğine işarettir. Ayrıca, kişinin bu çocuktan ileride iyilik göreceğine ve gururlanacağına delalettir.

Rüyada köpeğin yaladığını görmek

Rüyada köpek yalaması, rüya sahibinin çevresinde ona karşı kötü emelleri olan kimselerin, artık uğraşmayacaklarına işaret eder. Üstelik, bu kişilerin gelecek günlerde af dilemek ve karşılıklı anlaşmak için rüya sahibine geleceklerine işarettir. Rüyayı gören kişinin bu sayede rahat bir nefese alacağına ve rahatlayacağına işaret eder.

rüyada elini köpek ısırması

Rüyada elini köpek ısırması, pek iyi değildir. Rüya sahibinin sıkıntılar içine gireceğine ve zor geçecek günlere işarettir. Ayrıca, bu sıkıntı ve dertlerin rüya sahibini çevresinden gelecek bazı hareketlerden dolayı ortaya çıkacağına işaret eder. Üstelik, yakınlarında dost bildiği insanların yaptığı davranışlardan dolayı, zor günler yaşayacak olan rüya sahibinin, rakiplerine karşı da kötü bir duruma düşeceğine işarettir.

rüyada köpek sahibi olduğunu görmek

Rüyada köpek sahibi olmak, rüya sahibinin sıkıntılarından ve korkularından kurtulacağına işaret eder. Hatta, sakin ve rahat günler geçirmeye de işarettir. Bu sayede, rüya sahibinin daha doğru kararlar alabileceğine de işaret eder. Ayrıca, rüyayı gören kişinin çevresi tarafından sevilen ve itibar sahibi bir insan olacağına da işarettir.

rüyada köpek görmek rüya tabiri için yatan köpek

rüyada uyuyan köpek görmek

Uyuyan köpek görmek, sakinlik ve ferahlığa işaret eder. Rüya sahibinin endişe duymayacağı ve stersten arınacağı günlerde, mutlu ve huzurlu olacağına da işarettir.

Rüyada bağlı köpek görmek

Bağlı köpek görmek, rüya sahibinin hatalarından dolayı pişmanlık duyuduğuna işarettir. Kişinin geçmişte çevresine ve ailesine karşı tutumundan ve bazı yanlışlarından dolayı pişmanlık duyduğuna ve bu kötü durumları düzeltmek istediğine işaret eder. Ayrıca, rüya sahibinin bu günlerde ailesiyle daha fazla zaman geçireceğine ve onlarla önemli bir konuda sohbet edeceğine işarettir.

Rüyada köpek uluması

Köpek uluması, kötü bir söz duymaya ve sıkıntılı bir duruma düşmeye işarettir.

Rüyada köpek gezirmek

Köpek gezdirmek, iyi bir rüyadır. Rüya sahibinin iyiliğine işaret eder. Kişinini, iyi ve çevresine karşı duyarlı bir insan olduğuna ve bu yüzden vicdanının rahat olduğuna işarettir.

Rüyada köpek beslemek

Rüyada köpek beslemek, kendine bakan ve bunu severek yapan bir kişiye işarettir. Bakımıyla ve güzelliğiyle çevresinin ilgisini de toplayan rüya sahibinin, vücuduna da dikkat ederek sağlıklı bir insan olacağına işaret eder.

Rüyada birden fazla köpek görmek

Birden fazla köpek görmek, pek iyi değildir. Rüya sahibini ayağını kaydırmak isteyen ve kişiyi kötü durumlara sokmak isteyen düşmanların gittikçe arttığına işaret eder. Üstelik bu kişilerin yakın zamanda bir hamle yapacaklarına işarettir.