Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada kuğu görmek rüya tabiri için yüzen kuğu

Rüyada Kuğu Görmek

112

Rüyada kuğu görmek, zarif bir insana işaret eder. Rüya sahibinin iyi huylarının yanında, güzel bir görünüşünün olduğuna işarettir. Hatta kibar ve nazik olan rüya sahibinin arkasından güzel konuşulduğuna işaret eder. Rüyada kuğu görmek, her anlamıyla güzel bir rüyadır. Özellikle dış görünüşün güzelliğine ve sağlıklı bir ömre işaret eden rüya, hayatına yeni bir sayfa açacağına ve işlerine çeki düzen vereceğine işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin hayatına, mutluluk ve huzurun hakim olacağına işarettir. Ayrıca güzel bir düzen kuracağına ve rahata ereceğine işaret eder. Hayalindeki evde yaşayacağına ve dileklerinin gerçekleşeceğine işarettir.

Rüyada Beyaz Kuğu Görmek

Beyaz kuğu görmek, iyi kalpli ve temiz insana işaret eder. Rüya sahibinin iyi niyetliğinin ve sevecenliğinin yanında, yardımsever ve anlayışlı bir insan olduğuna işarettir. Bu sayede çevresi tarafından çokça sevildiğine ve hayır işlerinden dolayı fazlasıyla öne çıktığına işaret eder. Aynı zamanda insanların rüya sahibine imrendiğine ve kişinin davranışlarını çok beğendiklerine işarettir.

Rüyada Kuğu Yakalamak

Kuğu yakaladığını görmek, iş kapılarını ve fırsatları değerlendireceğine işaret eder. Rüya sahibinin elde edeceği bu büyük fırsat sayesinde maddi olarak rahata ereceğine işarettir. Üstelik önüne tesadüfen çıkan bu fırsatı değerlendiren rüya sahibinin, sıkıntı çekmeden elde edeceği gelire dikkat çeker. Bkz. Göl

gölde ilerleyen kuğu

Rüyada Kuğu Yumurtası Görmek

Rüyada kuğu yumurtası görmek, berekete ve iyiliğe işaret eder. Rüya sahibinin güzel bir döneme gireceğine ve istediği gibi yaşayacağına işarettir. Aynı zamanda rahata ereceğine işaret eden rüya, zenginleşeceğine ve maddi olarak rahata ereceğine dikkat çeker. Bolluk ve bereketin hayatına hakim olacağına ve emeklerinin karşılığını alacağına işarettir. Hatta kısmetinin ve şansının açık olacağına dikkat çeker.

Rüyada Kaz Görmek

Rüyada kaz görmek, iyi ve güzel bir kadına işaret eder. Rüya sahibi kadınsa, onun güzel ahlaklı oluşuna ve ağırbaşlılığına dikkat çeker. Eğer erkekse, çevresinde bulunan hayırlı ve iyi kalpli bir kadın olduğuna işarettir. Aynı zamanda bu insanın rüya sahibine destek vereceğine ve güzel tavsiyelerde bulunacağına işaret eder. Günden güne hayatının daha güzel olacağına ve insanların rüya sahibini seveceğine işarettir.