Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada kül görmek rüya tabiri için sigara izmarit ve külü

Rüyada Kül Görmek

39

Rüyada kül görmek, sıkıntılarla beraber güzelliklere işaret eder. Rüya sahibinin ailesinde, huzursuzlukların ortaya çıkacağına ve zor günler yaşanacağına işarettir. Aynı zamanda zorlu bir döneme gireceğine işaret eden rüya, ailesiyle arasının bozulacağına dikkat çeker. Üstelik bu tartışmaların, uzun süre devam edeceğine ve insanların birbirini kıracağına delalettir. Hatta bir süre sonra, rüya sahibinin eve gitmek istemeyeceğine işaret eder. Bundan dolayı sorunların büyüyerek, çözülemez bir hal alacağına delalettir.

Rüyada kül görmek, sıkıntıların uzun bir süre devam edeceğine ve zamanla çözüleceğine işarettir. Sonrasında iç huzuru yakalayan rüya sahibinin, insanlarla arasını düzelteceğine işaret eder. Dargın olanları barıştıracağına, insanlara aracılık yapacağına ve onların saygısını kazanacağına işarettir. Hatta iş yaşamında yaşayacağı yeni gelişmelerin, maddi dönüşler sağlayacağına dikkat çeker. Bolluk ve bereketin hayatına hakim olacağına işarettir.

Rüyada Kül Temizlemek

Rüyada kül temizlemek, kaynaklarını tüketeceğine işaret eder. Rüya sahibinin maddi kayıplar vereceğine ve zarar edeceğine işarettir. Günden güne yoksullaşan rüya sahibinin, işlerinin ters gideceğine de işarettir. Yatırımların değer kaybedeceğine, parasını yanlış yöneteceğine, sıkıntıya gireceğine ve zaman kaybı yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Kül Süpürmek

Rüyada kül süpürmek, şansının yaver gideceğine ve kısmetinin açılacağına işaret eder. Aile içi huzurun artacağına işaret eden rüya, insanların birbirine saygıyla yaklaşacağına işarettir. Üstelik hayatına yeni insanları dahil eden rüya sahibinin, bu insanlardan hayır göreceğine işaret eder. Bkz. Duman

üst üste dizilmiş sigaralar

Rüyada Kül Boşaltmak

Rüyada kül boşalttığını görmek, para kaybedeceğine işaret eder. Rüya sahibinin iş yaşamında yapacağı hatalar nedeniyle, para kaybedeceğine ve zor bir döneme gireceğine işarettir. Aynı zamanda beklentilerinin boşa çıkacağına işaret eden rüya, umutlarını yitireceğine dikkat çeker.

Rüyada Kül Yemek

Rüyada kül yemek, haram yoldan elde edilen paraya işaret eder. Rüya sahibinin büyük hatalar yaptığına ve günah işleyeceğine işarettir. Üstelik haram yoldan kazanç elde eden rüya sahibinin, başına bazı kötü olaylar geleceğine dikkat çeker. Ayrıca haram yoldan elde edeceği servete işaret eden rüya, bunun hayrını göremeyeceğine ve günahkar bir insan olacağına işaret eder.

Rüyada Kül Toplamak

Rüyada kül toplamak, maddi ve manevi kazanca işaret eder. Rüya sahibinin maddi imkanlarını genişleteceğine ve mülkler satın alacağına işarettir. Aynı zamanda dilediği evi alacağına işaret eden rüya, istediği zaman tatile gidebileceğine dikkat çeker.