Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada kumaş görmek rüya tabiri için kumaş topları

Rüyada Kumaş Görmek

54

Rüyada kumaş görmek, görülen kumaşın durumuna göre farklı şeylere işaret eder. rüyada kumaş görmek; Rüya sahibinin hatalarının olacağına ve bu hatalardan dolayı yaşayacağı sorunlara işaret eder. Üstelik, gelecek günlerde bazı kararları vermekte zorlanmaya ve bazı yanlış kararlar vereceğine, bu durumdan dolayı sıkıntıya gireceğine işaret eder. Rüyada iyi ve güzel bir halde görülen kumaş, müjdeli haberelere, neşeye ve mutluluğa işaret eder.

Rüyada Kumaş Almak

Kumaş almak, iyi bir rüyadır. Rüya sahibinin neşesine ve mutluluğuna işaret eder. Ayrıca, kişinin kısmetinin açılacağına, iş yaşamında yeni gelişmeler yaşayacağına ve maddi rahatlığa işarettir.

rüyada kumaş topları görmek

Kumaş topları görmek, rüya sahibinin uzak bir yere gideceğine işaret eder. Çevresinden ve ailesinden uzaklaşacağına, başka bir hayata başlamaya işarettir. Üstelik, rüya sahibinin bir dönemi bu kişilerin özlemiyle geçireceğine ve burukluk yaşayacağına ancak zamanla alışacağına delalettir.

Rüyada kumaş yırtmak

Rüyada kumaş yırtmak, pek iyi yorulmamıştır. Rüya sahibinin çevresiyle ve ailesiyle sorunlar yaşayacağına işaret eder. Hatta, eşiyle boşanmaya işarettir. Ayrıca, durumlardan korunmak için rüya sahibinin daha uyumlu olması gerekir.

Yeşil kumaş görmek

Yeşil kumaş görmek, rüya sahibinin maneviyatına işaret eder. Üstelik, rüya sahibinin manevi olarak gelişmekte olduğuna ve hak yolunda ilerlediğine işarettir.