Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada kuraklık görmek rüya tabiri için kurak arazi

Rüyada Kuraklık Görmek

70

Rüyada kuraklık görmek, iyi bir rüya değildir. İşlerin bozulacağına ve zor bir döneme işaret eder. Aynı zamanda çevresindeki kötü insanların ve bu insanların, biriyle arasını bozacağına işarettir. Bu yüzden rüya sahibinin bu insanları çevresinden uzaklaştırması ve sözlerine inanmaması gerekir. Ayrıca bazı asılsız dedikodular yayılacağına ve rüya sahibinin zor bir duruma düşeceğine işaret eder. Bekar olan kişi için, mutlu ve huzurlu bir evliliğe işarettir. Ancak bir türlü çocuklarının olmayacağına işaret eden rüya, bunun sıkıntısını çekeceklerine işaret eder.

Rüyada Kurak Bir Yaz Görmek

Rüyada kurak bir yaz görmek, hayallere ve hedeflere işaret eder. Rüya sahibinin uzun bir süre hayal ve hedeflerine ulaşamayacağına işarettir. Aynı zamanda sıkıntıların habercisi olan rüya, zor günlerin rüya sahibini beklediğine dikkat çeker. Hatta aile içindeki problemlere ve yaşayacağı sorunlara delalet eder. Bu yüzden çıkacak tartışmaların, küslüklerin habercisidir. Tartışmaların uzun bir süre devam edeceğine ve insanların birbirini kıracağına işaret eder. Bu kırgınlıkların uzun süre affedilmeyeceğine ve insanların küseceğine işarettir. Aile içindeki tartışmaların da bir süre devam edeceğine, kırgınlıkların olacağına ancak hızla toparlanacağına işaret eder.

Kurak yaz rüyası, kişiye bir çok mesaj verir. Rüya sahibinin hayatının kötüye gittiğini vurgular ve kendine çeki düzen vermesi gerektiğine işaret eder. Günden güne hayatının kötüleşeceğini ve rüya sahibi bu olaya el atmazsa, istemediği durumlara düşeceğini gösterir. Bu nedenle kendine çeki düzen vermesi ve hayatı için çaba göstermesi gerekir. Aksi halde sorunlarının daha da büyüyerek, katlanılamaz hal alacağına ve rüya sahibinin daha zor günler yaşayacağına işaret eder. Bkz. Çöl

kurak alan ve çimlerin birleştiği yer

Rüyada Kuraklık Görmek Psikolojik Olarak Ne İfade Eder?

Kendine sınırlar çizdiğini ve beklentilerini karşılamadığını düşündüğünü bildirir. Özellikle çoğu şeyi yapmayacağını düşünen, kendine sınırlar çizen ve her zaman monotonluktan yakınan kişinin yansımasıdır. Üstelik yaşadığı monotonluğun ve sıkıntıların, kendisi olduğunu gösterir. Rüya sahibinin iç dünyasının ve kendisinin çaresizliğinin mesajını verir. Üstelik bu çaresizliğin öylece ortaya çıkmadığını, rüya sahibinin bunu kendisinin yaptığını gösterir. İnsanlardan uzak geçirdiği zamanların, bunalım ve sıkıntı getirdiğini yansıtır.