Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada kürdan görmek rüya tabiri için üst üste dizilmiş kürdanlar

Rüyada Kürdan Görmek

46

Rüyada kürdan görmek, helal yoldan gelir elde edeceğine ve şansının yaver gideceğine işaret eder. Rüya sahibinin doğru yoldan ayrılmayacağına ve çalışmalarını sürdüreceğine işarettir. Bu sayede rahata ereceğine ve mutlu olacağına işaret eden rüya, hatalarından döneceğine dikkat çeker. Üstelik ailesindeki huzurunun artacağına, keyiflerin yerine geleceğine ve mutlu olacağına delalet eder. Ayrıca alacağı müjdeli haberlerin, rüya sahibini fazlasıyla mutlu edeceğine işarettir.

Rüyada Kürdan Üreten Birini Görmek

Kürdan üreten birini görmek, sıkıntıların ve dertlerin biteceğine işaret eder. Rüya sahibinin sağlıklı olacağına ve güzel bir hayata sahip olacağına işarettir. Aynı zamanda sıkıntılarının biteceğine işaret eden rüya, çevresinden destek alacağına dikkat çeker. Üstelik problemlerini çözen rüya sahibinin, başarılar elde edeceğine işaret eder. Bu sayede çevresi tarafından sevileceğine de işarettir.

kap içindeki kürdanlar

Rüyada Kürdanla Dişleri Temizlemek

Rüyada kürdanla dişlerini temizlemek, mutlu ve huzurlu olacağına işaret eder. Rüya sahibinin güzel bir hayata sahip olacağına, keyfinin yerine geleceğine ve dileklerine kavuşacağına dikkat çeker. Hatta yaşayacağı güzel gelişmelerin, mutu olmasını sağlayacağına işaret eder. Bkz. Diş