Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada kürtaj görmek rüya tabiri için ellerinde bebek tutan heykel

Rüyada Kürtaj Görmek

41

Rüyada kürtaj görmek, yanlış yoldan ilerleyeceğine ve günah işleyeceğine işaret eder. Haram yoldan kazanç elde edeceğine, huzurunun kaçacağına ve mutsuz olacağına işarettir. Aynı zamanda problemlerle boğuşacağına işaret eden rüya, sağlık sorunlarının habercisidir. Günahlar içinde kalacağına, belalarla karşılaşacağına ve zahmet çekeceğine işaret eder.

Rüyada Bebek Aldırmak

Rüyada bebek aldırmak, yanlış işler yapacağına ve itibarının düşeceğine işaret eder. Haram yoldan kazanç elde edeceğine, kendini kötü hissedeceğine ve huzursuz olacağına işarettir. Aynı zamanda çevresindeki insanlardan tepki göreceğine, onların saygısını kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada Kürtaj Yaptırmak

Rüyada kürtaj yaptırmak, zorluk çekeceğine ve zarar edeceğine işaret eder. Geçim derdine, negatif duygulara ve huzursuzluklara işarettir. Pişmanlıklarının artacağı bu dönemin, rüya sahibinin hayatını kötü etkileyeceğine işaret eder.

Rüyada Kürtaj Yaptıran Birini Görmek

Rüyada kürtaj yaptıran birini görmek, çevresindeki dost görünen düşmanlara işaret eder. Bu insanlardan zarar göreceğine ve kötü bir döneme gireceğine işarettir. Aynı zamanda beklentilerinin gerçekleşmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Kürtaj Olmaktan Vazgeçmek

Rüyada kürtaj olmaktan vazgeçtiğini görmek, yanlış işlerden uzaklaşacağına ve doğru bildiği işleri yapacağına işaret eder. Helal yoldan kazanç elde edeceğine ve hedeflerini gerçekleştirmek için çabalayacağına işarettir.