Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada kusmak rüya tabiri için hasta kadın

Rüyada Kusmak Ne Anlama Gelir?

66

Rüyada kusmak, iyi bir rüya değildir. Rüya sahibinin kötü olaylar ve sıkıntılı günler yaşayacağının işaretidir. Ayrıca, rüyayı gören kişinin bazı hastalıklar ve üzüntüler yaşayacağına işaret eder. Üstelik, yaşanacak bu kötü olayların rüya sahibini fazlasıyla etkileyeceğine ve uzun süre kötü hissedeceğine delalettir. Bu rüya, geçmişte yapılan hatalar ve bunlardan ders almaya da işaret eder. Hatta, rüya sahibinin hatalarından ders alıp bunları düzeltmek için çaba haracayacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin işlerinde de bazı sorunlar çıkacaktır. Ancak, rüya sahibinin bu sorunların üstesinden kolaylıkla geleceğine işaret eder.

Rüyada yenilen şeyleri kusmak

Rüyada yenilen şeyleri kusmak, iyi bir rüya değildir. Rüya sahibinin bazı kötü olaylar yaşayacağına işaret eder. Hatta, rüya sahibinin maddi olarak kayıplar yaşayacağına ve elinden para gideceğine işaret eder. Üstelik, kişinin bu dönemlerde maddi olarak zayıflayacağına ve kötü bir duruma düşeceğine işarettir.

rüyada kan kusmak

Kan kusmak, elde edilecek mal ve evlada işaret eder. Rüya sahibinin iş yaşamında yeni gelişmeler yaşayarak gelirini arttıracağına işarettir. Ayrıca, rüyayı gören kişinin uzak olmayan bir zamanda hayırlı bir evladının olacağına işaret eder.

Rüyada sarhoş olup kusmak

Sarhoş olup kusmak, rüya sahibinin bazı kötü huylarına işaret eder. Öyle ki, rüya sahibi parasını ailesinden bile sakınan bir kişidir. Hatta, rüya sahibinin aile üyeleri de bu durumdan memnun değildir. Üstelik, rüyayı gören kişinin bu huyundan dolayı pişmanlık yaşayarak, kötü hissedeceğine işaret eder.

rüyada kusmak rüya tabiri için hasta adam

Rüyada acı safra kusmak

Acı safra kusmak, hatalar ve günahlara işarettir. Rüya sahibinin geçmiş hatalarından ders alacağına ve ona göre bir yaşam süreceğine işaret eder. Hatta, kişinin bundan sonraki hayatında bu hataları yapmayacağına ve bu sayede daha iyi hissedeceğine işarettir. Ayrıca, bu rüya işlerde bazı bozukluklar olmasına ve kötü bir dönem geçirmeye de işaret eder. Üstelik, kişinin elinden bir şey gelmeyeceğine ancak, çabalarıyla süreci hızlandırabileceğine işaret eder.

rüyada pislik görüp kusmak

Pislik görüp kusmak, çevreye işarettir. Rüya sahibinin çevresinde bulunan gereksiz insanlara işaret eder. Hatta, rüya sahibinin, kendisine zarar veren ve kötü etkileyen insanları bir bir çevresinden uzaklaştıracağına işaret eder. Geçmişteki hatalarından ders alan rüya sahibinin gelecekte bu hataları yapmamak için daha fazla çaba göstereceğine işarettir. Üstelik, rüya sahibinin çevresinden uzaklaştıracağı bu insanlar sayesinde daha rahat bir hayat süreceğine de işaret eder.

rüyada midesi bulanıp kusmak

Mide bulantısıyla kusmak, rüya sahibinin yaşadığı kötü olaylara işaret eder. Hatta, kişinin bu olaylardan dolayı hala üzgün olduğuna ve etkisinden çıkamadığna işarettir. Bu rüya tam bitti derken, tekrar ayağa kalkmaya işaret eder.

rüyada evin içine kusmak

Evin içinde kusmak, bazı sorunların işaretidir. Rüya sahibinin çevresi ve ailesiyle bazı sorulan yaşayacağına işaret eder. Hatta, kişinin bazı insanlara karşı, söylenmemesi gereken sözler sarf edeceğine ve bu durumdan dolayı pişmanlık yaşayacağına işarettir. Üstelik, rüya sahibinin çevresindeki insanları da tanıyacağına işaret eder.

rüyada kusmak rüya tabiri için hasta kadın

rüyada su içip kusmak

Su içip kusmak, rüya sahibinin eline geçecek olan paraya işaret eder. Ayrıca, mal mülk edineceğine de işarettir. Ancak, rüya sahibinin bu paranın içine haram karıştıracağına ve bu yüzden bazı belalar yaşayacağına delalettir. Bu rüya, rüya sahibinin zekatlarını tam vereceğine ve yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım edeceğine işaret eder.

rüyada tuvalette kusmak

Tuvalette kusmak, iyi bir rüyadır. Rüya sahibinin ağzını tutmayı öğreneceğine işaret eder. Geçmişte ve en son yaşanan olaylarda rüya sahibinin gereksiz ve anlamsız sözler sarf ettiğine, karşısındaki insanların kalbini kırdığına işarettir. Ayrıca, kişinin bu olayların hepsini düzelteceğine ve insanlara karşı daha hoşgörülü olacağına delalet eder.

rüyada sınıfta kusmak

Sınıfta kusmak, evladının bazı sorunlarına işaret eder. Utangaçlık ve benzeri durumlardan dolayı fazla içine kapanık olan çocuğun, ailesinin desteğiyle daha iyi olacağına ve okul hayatında başarı elde edeceğine işarettir.