Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada kuyu görmek rüya tabir için dolu kuyu ve musluk

Rüyada Kuyu Görmek – Düşmek Ne Anlama Gelir?

19

Kuyu gören kişinin, çevresinde gereksiz insanlar olduğuna işarettir. Ayrıca kişinin, çevresi tarafından sevilmeyen ve istenmeyen bir kişi olduğuna dikkat çeker. Bunun nedeni ise, rüya sahibinin çalışkanlığı ve her zaman gelişmesidir. Bu kişilerin rüya sahibini çekemediğine işaret eder. Onun yükselişinden rahatsız olan bu kötü kişilerin, rüya sahibinin ayağını kaydırmak isteyeceklerinin altını çizer. Bu insanların fesat ve haset kimseler olduğuna dikkat çeken rüya, bu insanların sinsiliklerine dikkat çeker. Çünkü bu kişiler, gizli gizli rüya sahibine yaklaşmaktadır.

Rüyada kuyu görmek, sevdiği bir insanla arasındaki problemleri çözeceğine işaret eder. Ayrıca hayallerini yaşayacağına ve ailesine huzurun hakim olacağına işarettir. Özellikle aile yaşamında olacak güzel gelişmelerin habercisidir. Bu gelişmeler sayesinde, mutlu ve huzurlu hissetmeye işaret eder. Rüyada kuyu görmek, yaşamının düzene gireceğine ve işlerin rahatlayacağına dikkat çeker.

Rüyada Kuyuya Düşmek

Kuyu suyu içmek, pek iyi bir rüya değildir. Maddi olarak sıkıntı yaşamaya ve borç altına girmeye işaret eder. İşlerinde ve özel hayatında sıkıntı yaşamaya işaret eden rüya, zor günlerin rüya sahibini beklediğini dikkat çeker. Sağlık sorunlarının da altını çizer. Bu sağlık sorunlarına yakalanıp yakalanmamak, rüya sahibinin elindedir. Bu yüzden sağlığına dikkat etmesi ve daha iyi olmak için çabalaması gerekir.

Rüyada Kuyu Suyu İçmek

Kuyuya düştüğünü görmek, istemediği bir duruma düşeceğine işaret eder. Rüya sahibinin başkasında gördüğü ve istemediği bir olayı, yaşayacağına işarettir. Kınadığının başına gelmesine işaret eden rüya, kişinin kötü hissedeceği günlerin geleceğine dikkat çeker. Bu rüyayı gören kişinin, çevresini yargılamaması ve kınamaması gerekir. Bu olumsuz davranışları devamlı tekrar eden kişinin, sıkıntılı olaylar yaşayacağına işarettir.

rüyada kuyu görmek rüya tabir için eski musluk ve kuyu

Rüyada Kuyu Temizlemek

Kuyu temizlediğini gören kişinin, iç huzurunun yerine geleceğine işaret eder. Rahat ve huzurlu bir döneme girecek olan rüya sahibinin, kötü ve huzursuz olaylardan uzaklaşacağına dikkat çeker. Aynı zamanda doğru yola girecek olan rüya sahibinin, sıkıntılı işlerden uzak duracağına işarettir. Ayrıca çevresinde bulunan gereksiz bir insan tarafından, kötüye yöneltilmek isteyeceğine ve rüya sahibinin, bu kişiyle arasına mesafe koyacağına işaret eder.