Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada kuzu kulağı görmek rüya tabiri için büyük kulaklı kuzu

Rüyada Kuzu Kulağı Görmek

80

Rüyada kuzu kulağı görmek, bolluk ve berekete işaret eder. Rüya sahibinin rahata ereceğine ve dileklerine ulaşacağına işarettir. Aynı zamanda maddi ve manevi kazanca işaret eden rüya, geçim derdi çekmeyeceğine dikkat çeker. Rüyada kuzu kulağı görmek; yaşayacağı güzel gelişmelerin, değişimlerin, zenginleşeceğinin ve rahatlayacağının habercisidir. Çalışmalarının ve çabalarının karşılığını alacağına işaret eder.

Rüyada Kuzu Kurban Etmek

Rüyada kuzu kurban ettiğini görmek, hatalara ve yanlışlara işaret eder. Rüya sahibinin yanlış yoldan ilerleyeceğine ve sıkıntıya gireceğine işarettir. Aynı zamanda, insanlara karşı saygısız olacağına ve onların, tepkisini çekeceğine işaret eder. Bu yüzden mutsuz olacağına ve yalnızlaşacağına işarettir. Hatta yaşayacağı bu kötü gelişmelerin, rüya sahibine büyük dersler vereceğine dikkat çeker.

yeşilliklerin arasındaki kuzu

Rüyada Kuzu Kesmek

Rüyada kuzu kestiğini görmek, belalara ve sıkıntılara işaret eder. Rüya sahibinin zor bir döneme gireceğine ve keyifsizlik yaşayacağına işarettir. Aynı zamanda, maddi ve manevi sıkıntıya gireceğine işaret eden rüya, acı çekeceğine dikkat çeker. Bkz. Kurban