Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada lahana görmek rüya tabiri için sepetteki yeşil lahanalar

Rüyada Lahana Görmek

30

Rüyada lahana görmek, rüya sahibinin parasına işaret eder. Gelecek günlerde rüya sahibinin, parasına para katacağına işarettir. Rüyada lahana görmek, rüya sahibinin farklı yollar bularak, daha fazla kazanç elde edeceğinin işaretidir. Ayrıca, rüya sahibin alışverişlerinde katı ve anlaşması zor bir insan olduğuna delalettir. Başka bir yoruma göre bu rüya, bazı sorunlara ve engellere işarettir. Gelecek günlerde, kişinin başını sorunlardan ve dertlerden kaldıramayacak kadar yorgun olacağına işaret eder.

Rüyada Lahana Toplamak

Rüyada lahana toplamak, parasının değerini bilmeye işaret eder. Rüya sahibinin gereksiz harcamalarını kısacağına ve bu sayede birikim yapabileceğine işarettir. Üstelik, rüya sahibinin zor zamanlarında yanında destek olmadan da, ayakta durabilecek güçte olacağına işaret eder.

rüyada lahana görmek rüya tabiri için yeşil lahana

Rüyada Lahana Yemek

Rüyada lahana yemek, kişinin çevresinde bulunan ve dertli bir kişiye işarettir. Hatta, bu kişinin rüya sahibiyle dertleşeceğine ve rüya sahibinin, o kişinin sorunlarını biraz da olsa hafifleteceğine işaret eder.

Rüyada Lahana Almak

Rüyada lahana almak, rüya sahibinin karşısına çıkacak fırsatların işaretidir. İş yaşamında şanslı hissedeceği günler geçireceğine işaret eder. Ayrıca, rüya sahibinin karşısına çıkacak büyük fırsatları görmek için, dikkatli olması ve gözünü dört açması gerekir.