Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada leke görmek rüya tabiri için siyah lekeli duvar

Rüyada Leke Görmek

91

Rüyada leke görmek, sıkıntılara ve zorluklara işaret eder. Rüya sahibinin zor bir döneme gireceğine ve kendini kötü hissedeceğine işarettir. Aynı zamanda işlerinin bozulacağına ve hayat düzeninin kalmayacağına işaret eder. Birden bire sinirleneceği ve fazlasıyla asabi olacağı bu dönemlerde, insanların kalbini kıracağına dikkat çeker. Hatta çevresinden tepki alacağına ve bir süre sıkıntı çekmeye işaret eder. Şanssızlıklara ve sıkıntılara işaret eden rüya, günden güne daha kötü olacağına ve projelerinin verimsiz olacağına delalettir.

Rüyada Vücudunda Leke Görmek

Rüyada vücudunda leke görmek, şansının yaver gideceğine ve dilediği gibi bir döneme gireceğine işaret eder. Özellikle iş yaşamındaki başarılara işaret eden rüya, rakiplerini alt edeceğine ve alanında bir numara olacağına işarettir. Hatta kendini geliştireceğine ve gittikçe daha da iyi olacağına dikkat çeker.

Rüyada Lekeli Elbise Görmek

Rüyada lekeli elbise görmek, kötü bir rüyadır. Zor günlere ve dertlere işaret eder. Hatta şanssızlıkların habercisi olan rüya, ödeyebileceğinden fazla borç alacağına dikkat çeker. Üstelik parasını kontrol edemeyeceğine ve günden güne daha büyük kayıplar vereceğine işaret eder. Ayrıca hastalıklara ve üzüntülere dikkat çeker.

Rüyada Halıda Leke Görmek

Rüyada halıda leke görmek, sıkıntıya ve huzursuzluğa işaret eder. Rüya sahibinin ailesinde, iş yaşamında ve özel hayatında yaşayacağı zorluklara işarettir Hatta aile huzurunun kalmayacağına ve insanlar arasında dargınlıklar olacağına delalet eder. Günden güne her şeyin kötüleşeceğine ve uzun süreli mutsuzluğa işarettir. Bkz. Pislik

Rutubet ve leke dolu duvar

Rüyada Lekeli Pantolon Görmek

Rüyada lekeli pantolon görmek, hataların bedeline işaret eder. Rüya sahibinin geçmişte yaptığı hata ve yanlışlara dikkat çeker. Özellikle bu dönemlerde karşısına çıkacağına ve kendisini kötü hissedeceğine işaret eder. Huzursuzluğun ve rahatsızlığın habercisidir.

Rüyada Leke Temizlemek

Rüyada leke temizlemek, sevdiği ve değer verdiği bir insanla dertleşeceğine işaret eder. Rüya sahibinin ve bu insanların sorunlarını paylaşarak, çözüm yolu üreteceklerine işarettir. Aynı zamanda birlik olup, güzel işler yapacaklarına ve daha çok gelişeceklerine delalet eder. Maddi ve manevi tüm kaynaklarıyla birbirlerine yardım edeceklerine işarettir.

Rüyada Leke Çıkarmak

Rüyada leke çıkarmak, zorluklara karşı dik duran insana işaret eder. Üstelik bu insanın iyi kalpli ve yardımsever bir insan olduğuna işaret eden rüya, pozitif bir insan olduğuna da işarettir. Ayrıca dertlerinden kendi kendine kurtulacağına ve hayallerine ulaşacağına işaret eder.