Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada leş görmek rüya tabiri için köpek ayakları

Rüyada Leş Görmek – Köpek Leşi Kokusu Ne Demektir?

168

Leş görmek, beklentilerin boşa çıkacağına işaret eder. Rüya sahibinin umutla beklediği ve istediği şeylerin, kötü sonuçlanacağına işarettir. Beklenen güzel haberlerin, kötü sonuçlanacağına ve yoğun bir üzüntüye işaret eder. Ayrıca rüyayı gören kişinin çalışmalarının ve çabalarının, birisi tarafından engelleneceğine delalettir. İş arkadaşlarından veya çevresinden olan bu kişinin, rüya sahibinin ayağını kaydırmak istediğine işaret eder.

Rüya sahibinin çevresinde, olumsuz insanların olduğuna işarettir. Üstelik bu insanların, rüya sahibini de kötü etkilediklerine işaret eder. Özellikle gereksiz sohbetleri ve dedikodu yapmaları yüzünden, rüya sahibinin kötü etkileneceğine delalettir. Bu rüyayı gören kişinin, çevresindeki insanlara dikkat etmesi gerekir. Aksi halde bu insanların, kişiye daha kötü etkileri olacağını gösterir.

Rüyada Köpek Leşi Görmek

Rüyada köpek leşi görmek, kötü bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, ufak sağlık sorunları ve kötü olaylar yaşayacağına işaret eder. Ayrıca rüyayı gören kişinin, işlerinde zorluk yaşayacağına ve işlerin zahmetli olacağına işarettir. Bu rüyayı gören kişinin, yolculuk yapacağına ve kafasını toparlayacağına da delalet eder.

Rüya sahibini çevresinde bulunan insanlara dikkat etmesi gerekir. Özellikle yakınlarında bulunan insanların, rüya sahibine haset ettiklerine delalettir. Bu insanların yakın ve sevecen göründüklerine ancak, rüya sahibinin ayağını kaydırmak istediklerine işaret eder. Bu insanlara karşı bir önlem alınmazsa, rüya sahibinin büyük sıkıntılar çekeceğine işarettir.

Rüyada İnsan Leşi Görmek

Rüyada insan leşi görmek, sıkıntı ve dertlerin sonuna işaret eder. Rüyayı gören kişinin rahatlayacağına, kendini iyi hissedeceğine ve hayatını refah içinde geçireceğine delalettir. Ayrıca rüyayı gören kişinin, kararlarının ve amaçlarının arkasında duracağına işaret eder. Amaçlarına doğru emin adımlarla ilerleyen rüya sahibinin, başarılı olacağına delalettir.

Rüyada Hayvan Leşi Görmek

Rüyada hayvan leşi görmek, düşmanlara işaret eder. Düşmandan gelecek zarara ve kötülüğe delalet eder. Görülen leş kokuyorsa, bu zararın rüya sahibine geleceğine işarettir. Eğer kokmuyorsa, ailesine de zarar geleceğine işaret eder. Bu düşmanların, rüya sahibine karşı hamle yapacaklarına işarettir. Üstelik rüya sahibinin tutumuna göre, az veya çok zarar alacağına delalet eder

yatan köpek ayakları

Rüyada Kokmuş Hayvan Leşi Görmek

Rüyada kokmuş hayvan leşi görmek, kötü bir rüyadır. Genellikle sorunlara ve sıkıntılara işaret eder. Gelecek zararların ve sıkıntıların işareti olan rüya, sırların da açığa çıkacağına işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin iş hayatında, büyük sorun ve sıkıntıların ortaya çıkacağına işarettir.

Rüyada Kötü Kokan Leş Görmek

Rüyada kötü kokan leş görmek, düşmandan gelecek zarara işaret eder. Rüya sahibine karşı iyice bilenmiş olan düşmanların, hamle yapacaklarına delalettir. Rüya sahibin kötülüğünü isteyen ve ayağını kaydırmak için fırsat kollayan düşmanların, kişiye büyük bir zarar vereceklerine delalet eder.

Rüyada Leş Yiyen Hayvan Görmek

Rüyada leş yiyen hayvan görmek, kötü bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, hayallerinin suya düşeceğine ve zorlu günler geçireceğine işaret eder. Ayrıca bu zorlu günlerde, kişinin kendini kötü hissedeceğine işarettir. Yaşanan bu günlerin, rüya sahibine büyük dersler vereceğine de dikkat çeker.

Rüyada Ölü Görmek

Rüyada ölü görmek, beklenmedik sürprizlerin işaretidir. Rüya sahibinin özlediği bir insanın, beklemediği bir anda karşısına çıkacağına işaret eder. Bu sayede büyük bir mutluluk hisseden rüya sahibinin, özlem gidereceğine işarettir.