Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada limon ağacı görmek rüya tabiri için limon ağacındaki limonlar

Rüyada Limon Ağacı Görmek

99

Rüyada limon ağacı görmek, iyi ve güzel bir rüyadır. Gören kişinin yardımseverliğine ve sevecenliğine dikkat çeker. Özellikle çevresine ve ailesine karşı göstereceği nazik tavırlara işaret eder. Ayrıca günden güne daha iyi bir insan olacağına ve insanlar arasında sevileceğine işarettir. Rüyada limon ağacı görmek geleceğinin parlak olduğuna işaret etmesiyle beraber, kısmetinin ve şansının açık olduğuna dikkat çeker.

Rüyada Ağaçtan Limon Toplamak

Limon ağacından limon toplamak, kısmetin ve maddiyatın işaretidir. Rüya sahibinin maddi olarak rahata ereceğine ve kendini iyi hissedeceğine işarettir. Aynı zamanda şansının yaver gideceğine işaret eden rüya, günden güne daha iyi bir hayata adım atacağına işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin; müjdeli haber alacağına, gelişmeler yaşayacağına, kendini iyi hissedeceğine ve şansının yaver gideceğine işarettir.

Rüyada Limon Görmek

Limon görmek, iyi ve güzel bir rüyadır. Mal mülk edinmeye ve maddi olarak rahata ereceğine işaret eder. Aynı zamanda bolluk ve bereketin her daim rüya sahibiyle beraber olacağına dikkat çeker. Mutluluk ve huzurun habercisidir. Ayrıca gitgide güzelleşen hayatı sayesinde, kendini iyi hissedeceğine işaret eder.

Rüyada Limon Satın Almak

Limon atın aldığını görmek, kibar ve nazik kişiye işaret eder. Ayrıca alınganlığa ve duygusallığa işarettir. Rüya sahibinin narin bir insan olduğuna ve her konuda kırılgan olduğuna işaret eder. Aynı zamanda bağışıklık sisteminin kötü olduğuna işaret eden rüya, devamlı ufak hastalıklar geçireceğine dikkat çeker. Bkz. Limon

Dalındaki limonlar

Rüyada Limon Kesmek

Limon kestiğini görmek, dargınlıklara işarettir. Rüya sahibinin çevresinde veya ailesinde biriyle küslük yaşayacağına işaret eder. Bu yüzden kötü hissedeceğine işaret eden rüya, beklemediği gelişmeler yaşayacağına da işarettir. Limon kestiğini görmek, maddi olarak iyi bir rüyadır. İş yaşamında güzel gelişmeler olacağına ve yüklü miktarda para kazanacağına işarettir. Hatta gelirini arttıran rüya sahibinin, işlerini hızla büyüteceğine ve kariyerini bir üst seviyeye taşıyacağına dikkat çeker.

Rüyada Limon Yemek

Limon yediğini görmek, bazı kötü olaylara işarettir. Özellikle üzüntü ve sıkıntı gibi kötü duygulara işaret eder. Hatta gitgide daha kötü hissedeceğine ve maddi zarara uğrayacağına işarettir. Para kaybedeceğine ve duygusal boşlukta hissedeceğine delalet eder.

Rüyada Limon Dilimi Görmek

Limon dilimi görmek, hayır yapmaya ve iyiliklere dikkat çeker. Rüya sahibinin parasının bir kısmını hayır için ayıracağına işarettir. Bu sayede dua alacağına ve kendini iyi hissedeceğine işaret eder.