Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada madalya görmek rüya tabiri için gümüş madalya

Rüyada Madalya Görmek

78

Rüyada madalya görmek, iş yaşamındaki gelişmeleri haber verir. Rüya sahibinin, çalışmalarının ve çabalarının karşılığını alacağına işarettir. Bu sayede maddi ve manevi kazanç elde edeceğine, konumunun yükseleceğine ve yönetici olacağına delalet eder. Özellikle geçim sıkıntısı çekmeyeceğini haber veren rüya, maddi imkanlarının günden güne genişleyeceğine dikkat çeker. Aynı zamanda alacağı müjdeli haberlerin, yenilikleri beraberinde getireceğine işarettir.

Rüyada Madalya Almak

Rüyada madalya almak, iş yaşamında işaret eder. Rüya sahibinin dilediği gibi bir işe girişeceğine, istediği sonuçları elde edeceğine ve rahata ereceğine işarettir. Özellikle evrak işlerinin hızla halledileceğine işaret eden rüya, beklentilerin gerçekleşeceğine dikkat çeker.

Rüyada Madalya Takmak

Rüyada madalya takmak, çalışmalara işaret eder. Rüya sahibinin bir proje üzerinde çalışacağına ve bu projeden, hayır ve bereket göreceğine işarettir. Hatta çalışmalarının ve çabalarının karşılığını alacağına işaret eden rüya, konumunun yükseleceğine dikkat çeker. Her anlamda hayırlı ve güzel bir rüyadır, hayatının günde güne daha da güzelleşeceğine işarettir.

Rüyada Madalya Satmak

Rüyada madalya satmak, dinine yakınlaşacağına işaret eder. Rüya sahibinin dinine yakın olacağına ve helal yoldan kazanç elde edeceğine işarettir. Hatta haram yola göz uzatmayan rüya sahibinin, rahata ereceğine ve keyfinin yerinde olacağına işaret eder. Sonrasında manevi olarak rahatlayacağına ve yüklerinden kurtulacağına işarettir.

madalya ve kupalar

Rüyada Altın Madalya Görmek

Rüyada altın madalya görmek, aile huzuruna ve mutluluğuna işaret eder. Rüya sahibinin ailesindeki gelişmelere işaret eden rüya, hayırlı evlada dikkat çeker. Özellikle erkek evladının olacağını haber verir. Hatta bu evladının, bolluk ve bereketi beraberinden getireceğine işaret eder. Sonrasında sorunların çözümünü arayan rüya sahibinin, problemlerini çözeceğine dikkat çeker. Bkz. Altın

Rüyada Gümüş Madalya Görmek

Gümüş madalya görmek, iş yaşamındaki gelişmeleri haber verir. Rüya sahibinin müjdeli bir haber alacağına ve yeni bir döneme gireceğine işarettir. Aynı zamanda kariyerinde hızla ilerleyeceğine işaret eden rüya, çevresindeki bir insandan destek alacağına dikkat çeker. Üstelik alacağı haberin, hayatına yön vereceğine de işaret eder. Bkz. Gümüş

Rüyada Bronz Madalya Görmek

Bronz madalya görmek, sıkıntıya işaret eder. Rüya sahibinin zor günler geçireceğine ve kendini kötü hissedeceğine işarettir. Aynı zamanda çevresindeki insanlardan destek isteyeceğine işaret eden rüya, dostlarından dahi destek göremeyeceğine delalet eder. Bu yüzden kendini kötü hissedeceğine ve hayatının, günden güne kötüleşeceğine dikkat çeker. Ayrıca yalnızlığın ve tekliğin habercisidir.