Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada manevra görmek rüya tabiri için manevra yapan uçak

Rüyada Manevra Görmek

33

Rüyada manevra görmek, önemli kararlara ve değişimlere işaret eder. Rüya sahibinin, hayatı için büyük bir karar vereceğine işarettir. Kararlarını verirken dikkatli olması gereken rüya sahibinin, iyice düşünmesi ve doğru kararı vermek için çabalaması gerekir, aksi halde sıkıntıların ortaya çıkacağına işaret eder. Sonrasında gelişmeler yaşayacağına işaret eden rüya, aile için sıkıntıların altını çizer. Özellikle verilen sözlerin tutulmaması nedeniyle, çevresiyle ve ailesiyle sorunlar yaşayacağına işarettir.

Rüyada Otomobil ile Manevra Yaptığını Görmek

Otomobil ile manevra yaptığını görmek, zor bir döneme gireceğine işaret eder. Rüya sahibinin engellerle karşılaşacağına ve sıkıntıya gireceğine işarettir. Aynı zamanda yaşayacağı sorunların, daha büyük sorunlara yol açacağına ve rüya sahibinin çabalaması gerektiğine işaret eder.

manevra yapan tekne

Manevra Yaparken Kaza Yaptığını Görmek

Manevra yaparken kaza yaptığını görmek, çevresindeki insanlarla işaret eder. Rüya sahibinin çevresinde bulunan kötü niyetli insanlara, bunlardan gelecek zarara ve sıkıntıya işaret eder. Rüya sahibinin bu insanlardan kurtulması gerektiğine işaret eden rüya, işlerinin zora gireceğine dikkat çeker.