Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada masa görmek rüya tabiri için masa ve üzerindeki çiçek

Rüyada Masa Görmek – Yemek Masası Zenginlik Midir?

42

Rüyada masa gören kişinin, işleriyle ilgili bir takım yoğunluklar yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin işine karşı sorumlu ve işlerini iyi yapan bir kişi olduğuna işarettir. Hatta çevresindeki insanların, rüya sahibine iş kolik dediklerine işaret eder. Masa rüyası, kariyere ve işlere dikkat çeker. Üstelik kişinin, bunları bir takıntı haline getirdiğine işarettir. Özellikle iş yaşamına dikkat çeken rüya, aile hayatında güzelliklerin olacağına da dikkat çeker. Aile içerisinde yokluğun hiç yaşanmayacağına ve ailenin hep bir olacağına işaret eder. Dünya nimetlerinin bu ailenin önüne serileceğine dikkat çeker. Eğer masanın üzerinde tabaklar var ve tabakla boşsa, aile içinde kıtlık yaşanacağına delalettir. Yaşanacak sıkıntıların uzun süre devam edeceğine ve sıkıntıların kişiyi çok kötü etkileyeceğine işaret eder.

Rüyada Masa Başında Çalışmak

Masa başında çalıştığını görmek, rüya sahibinin çalışmayı seven ve azimli bir insan olduğuna işarettir. Kişinin hayatını daha güzel yaşayabilmek için sıkı çalıştığına işaret eder. Ayrıca çalışmaları ve çabalarının sonuç getireceğine ve hayatının bir düzene gireceğine delalettir.

Rüyada Masa Hazırlamak

Masa hazırladığını görmek, plan yapamaya işaret eder. Rüya sahibinin bir seyahat planı veya yapılacak bir proje için plan yapacağına delalet eder. Planlarının tutacağına ve projelerin iyi sonuçlar vereceğine işarettir. Ancak parasını kullanamayarak, maddi olarak sıkıntı çekeceğine dikkat çeker. Bu rüyayı gören kişinin parasını kontrol etmeyi öğrenmesi ve gereksiz harcamama yapmaması gerekir.

Rüyada Demir Masa Görmek

Demir masa görmek, masaya göre farklı şeylere işaret eder. Masa temiz ve iyi haldeyse, maddi olarak rahata ermeye işaret eder. Masa kötü halde ve paslıysa, rüya sahibinin yaşayacağı sıkıntılara dikkat çeker. Bu sıkıntıların rüya sahibinin hayatının her yerini olumsuz etkileyeceğine işaret eder.

Antik masa üzerindeki materyaller

Rüyada Büyük Masa Görmek

Büyük masa görmek, yüklü miktarda paraya dikkat çeker. Rüya sahibinin çalışmaları ve çabalarının sonuç getireceğine işaret eder. Ayrıca iş yaşamında yapacağı yeniliklerin, para ve gelir artışıyla geri dönüşünün olacağına işarettir.

Rüyada Masa Temizlemek

Masa temizlediğini görmek, rüya sahibinin belli sınırlarına işaret eder. Rüyayı gören kişinin diğer insanlara karşı, kesin sınırlarının olduğuna dikkat çeker. Ayrıca hoşuna gitmeyen olaylara karşı hemen tepki verdiğine dikkat çeker. Sinirlerini kontrol eden bir insansa, bu tavırlarının çok hayır getireceğine işarettir.

Rüyada Masa Taşımak

Masa taşıdığını görmek, yeni mekana dikkat çeker. Rüyayı gören kişinin evini veya işyerini değiştireceğine işarettir. Hayatında değişiklikler yapmak isteyen rüya sahibinin, her yönde değişiklik yapacağına işarettir.