Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada maskara-rimel görmek rüya tabiri için rimel sürmüş kadın

Rüyada Maskara-Rimel Görmek

105

Rüyada maskara-rimel görmek, bazı sırlara işaret eder. Bu rüya, çevresinde kötü insanlar olan rüya sahibine işarettir. Aynı zamanda rüya sahibinin zor bir duruma düşeceğine ve bu insanların sebep olacağına işarettir. Hatta emeklerinin ve çabalarının üzerine konmak isteyen insanlara işaret eder. Bu yüzden gereksiz insanları çevresinden uzaklaştırması gerekir. Ayrıca yakınlarında bulunan ve rüya sahibine zarar vermek isteyen bu insanların, her şeyi mubah olarak göreceğine ve rüya sahibine bel altı vuracağına işaret eder. Bu yüzden kişinin dikkatli olması ve bu insanların oyununa düşmemesi gerekir.

Rüyada Maskara-Rimel Çektiğini Görmek

Rüyada maskara-rimel çektiğini görmek, zarara ve sıkıntıya işaret eder. Rüya sahibinin zor duruma düşeceğine ve kendini kötü hissedeceğine işarettir. Aynı zamanda zor günlerin geldiğine ve rüya sahibinin sıkıntılarının artacağına işaret eder. Hatta hileler yapılacağına ve rüya sahibinin dolandırılacağına dikkat çeker. Bu yüzden dikkatli olması ve insanlara güvenmemesi gerekir. Ayrıca bu insanlardan gelecek hamlelere karşı dikkatli olması gerektiğine, aksi halde bu insanların rüya sahibine zarar verebileceğine işaret eder. Gelecek günlerde yeni insanlarla tanışacağına ve bu insanları iyi tanıması gerektiğine işarettir.

Rüyada Maskara-Rimel Almak

Rüyada maskara-rimel almak, yanlış işler yapacağına işaret eder. Rüya sahibinin zor bir duruma düşeceğine ve kendini kötü hissedeceğine işarettir. Aynı zamanda sıkıntılarının artacağına işaret eden rüya, hatalarının bedelini ödeyeceğine dikkat çeker. Hatta hatalarından ders almayacağına ve tekrar hata yapacağına işarettir. Bu yüzden bir türlü toparlanamayacağına ve daha zor günler yaşayacağına dikkat çeker. Eğer hatalarından ders alırsa, daha iyi şeyler yapabileceğine ve sıkıntılardan kurtulabileceğine işaret eder. Bkz. Göz

Rimel süren kadın

Rüyada Başkasına Maskara-Rimel Sürdüğünü Görmek

Rüyada başkasına maskara-rimel sürdüğünü görmek, yeni çalışmalara ve projelere işaret eder. Rüya sahibinin güzel bir döneme gireceğine ve iyi işler yapacağına işarettir. Aynı zamanda güçleneceğine işaret eden rüya, maddi olarak rahata ereceğine dikkat çeker. Sağlıklı ve huzurlu bir ömür geçireceğine ve cömertliği sayesinde insanların gönlünü kazanacağına işaret eder. Üstelik bu insanların rüya sahibine her anlamda destek olacağına ve huzurlu bir ortama işarettir.