Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada maymun görmek rüya tabiri için yetişkin maymun

Rüyada Maymun Görmek

19

Rüyada maymun görmek, yanlış işler yapacağına ve rahatsız olacağına işaret eder. Rüya sahibinin çevresindeki bir insandan kötülük göreceğine işarettir. Aynı zamanda huzursuz olacağına ve beklenmedik darbeler alacağına işaret eden rüya, kavgalarla karşılaşacağına dikkat çeker. Sağlık sorunların, üzüntüye, mutsuzluğa ve yanlışlara işaret eder. Rüyada maymun görmek, dinden uzaklaşacağına işarettir. Rüya sahibinin ibadetlerini yerine getirmeyeceğine ve huzursuz olacağına işaret eder. Üstelik çevresindeki dost görünen düşmanların, rüya sahibini her yerden rahatsız edeceğine işarettir.

Rüyada Erkek Maymun Görmek

Rüyada erkek maymun görülmesi, kötü niyetli bir adamla karşılaşacağına işaret eder. Rüya sahibinin bu insandan zarar göreceğine ve keyfinin kaçacağına işarettir.

Rüyada Dişi Maymun Görmek

Rüyada dişi maymun gören kişinin kötü huylu insanlarla karşılaşacağına işaret eder. Rüya sahibinin rahatsız olacağına ve beklenmedik kötü gelişmeler yaşayacağına işarettir.

Rüyada Maymunun Isırdığını Görmek

Rüyada maymunun ısırması, huzursuz olacağına işaret eder. Rüya sahibinin kendini kötü hissedeceğine ve beklenmedik gelişmeler yaşayacağına işarettir. Aynı zamanda üzüntüsünün artacağına işaret eden rüya, rahatının kalmayacağına dikkat çeker.

Rüyada Kafeste Maymun Görmek

Rüyada kafeste maymun görülmesi, kısmetinin açılacağına ve hayırlı gelişmeler yaşayacağına işaret eder. Aynı zamanda güzel alışkanlıklar içinde olacağına işaret eden rüya, maddi problemlerin sona ereceğine ve geçim derdi çekmeyeceğine dikkat çeker. Bkz. Kafes

Gitar çalan maymun

Rüyada Ağaçta Maymun Görülmesi

Rüyada ağaçta maymun gören kişinin, tartışmalar ve kavgaların ortasında kalacağına işaret eder. Belalarla karşılaşacağına, rahatının kalmayacağına ve üzüleceğine işarettir. Aynı zamanda sağlığının kötü yönde etkileneceğine işaret eder. Sonrasında çabalarıyla güzellikleri görmeye başlayacağına işarettir.

Rüyada Maymun Yakalamak

Rüyada maymun yakalamak, hileli işler içinde bulunacağına ve rahatsız olacağına işaret eder. Rüya sahibinin huzursuz olacağı bir döneme gireceğine işarettir.

Rüyada Maymunla Cinsel İlişkiye Girdiğini Görmek

Rüyada maymunla cinsel ilişkiye girmek, yanlış işler içinde bulunacağına işaret eder. Rüya sahibinin hata yapacağına ve dinden uzaklaşacağına, huzursuz olacağına işarettir.

Rüyada Maymun Eti Yemek

Rüyada maymun eti yemek, sağlığının kötü yönde etkileneceğine işaret eder. Beklenmedik sorunların, rüya sahibinin hayatını saracağına işarettir. Ayrıca huzurunun kaçacağına ve kendini kötü hissedeceğine de delalet eder.