Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada mercimek görmek rüya tabiri için bir sürü mercimek

Rüyada Mercimek Görmek

41

Rüyada mercimek görmek, güzel günlere ve rahata ereceğine işaret eder. Aynı zamanda keyifli günler geçireceğine ve rahatının yerinde olacağına işaret eden rüya, ferahlayacağına ve hafifleyeceğine dikkat çeker. Bu rüyayı gören kişinin sıkıntılarından kurtulacağına işaret eder. Hatta aksilikleri ve zorlukları hayatından def edeceğine, kendine yeni bir sayfa açacağına ve hayatına çeki düzen vereceğine işarettir.

Rüyada mercimek görmek, küslerin barışacağına ve barış ortamının sağlanacağına işaret eder. İnsanların birbirine iyi davranacağına ve saygı duyacaklarına işarettir. Ayrıca işlerinin güzel bir döneme gireceğine ve rüya sahibinin iyi işler yapacağına işaret eder. Bu sayede gelirinin artacağına ve yüklü kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Mercimek Çorbası Yapmak

Rüyada mercimek çorbası yapmak, maddi ve manevi kazanca işaret eder. Rüya sahibinin helal yolda ilerleyeceğine ve doğru yoldan ayrılmayacağına işarettir. Aynı zamanda sıkıntılarının son bulmasıyla beraber iyi hissedeceğine dikkat çeker. Bu rüyayı gören kişinin elindekiyle yetindiğine işarettir.

Rüyada Mercimek Pilavı Görmek

Rüyada mercimek pilavı görmek, sıkıntılı günlerin sonuna işaret eder. Rüya sahibinin güzel bir döneme gireceğine ve iyi hissedeceğine işarettir. Aynı zamanda dertlerin ve sıkıntıların bitmesiyle beraber ferahlayacağına ve hafifleyeceğine işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin günden güne iyileşeceğine ve dileklerinin gerçekleşeceğine işarettir.

Tahtanın üzerindeki mercimek

Rüyada Mercimek Ayıklamak

Rüyada mercimek ayıklamak, kendini iyi hissedeceğine ve huzurlu olacağına işarettir. Aynı zamanda rahatının yerinde olacağına ve dertlerinden kurtulacağına işaret eder. İç huzuru yakalayan rüya sahibinin, dileklerine ulaşacağına ve umudunu tazeleyeceğine işarettir. Kendini insanlarla karşılaştırmayı bırakacağına ve yoluna bakacağına dikkat çeker.

Rüyada Mercimek Köftesi Görmek

Mercimek köftesi görmek, maddi kazanca ve gelir artışına işaret eder. Hayatının güzel yönde ilerleyeceğine ve dileklerine yaklaşacağına işarettir. Aynı zamanda doğru yolda ilerleyeceğine işaret eden rüya, günden güne iyileşeceğine ve keyfinin yerine geleceğine dikkat çeker.

Mercimek Tarlası Görmek

Mercimek tarlası görmek, çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını alacağına işarettir. Aynı zamanda umutlarının yeşereceğine ve keyfinin yerine geleceğine işaret eder. Günden güne iyileşeceğine ve güzel bir döneme gireceğine işaret eden rüya, parasının artacağına ve maddi olarak rahatlayacağına dikkat çeker. Bkz. Yeni Rüya Tabirleri