Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada mermer görmek rüya tabiri için beyaz mermer

Rüyada Mermer Görmek

63

Rüyada mermer görmek, doğru verilen kararlara ve emin adımlara işaret eder. Rüya sahibinin iş hayatını ve özel hayatını sağlam temellere oturttuğuna işarettir. Aynı zamanda planlar yapan rüya sahibinin, planlarını uygulayacağına ve iş hayatında bir numara olacağına işaret eder. Her anlamda zafere ve galibiyete dikkat çeker. Özellikle rakiplere ve düşmanlara karşı galip gelineceğine işarettir. Hatta sağlıklı ve uzun bir ömür geçireceğine, zengin olacağına, lüks içinde yaşayacağına ve gelirini arttıracağına delalet eder.

Rüyada Mermer Merdiven Çıkmak

Mermer merdiven çıktığını görmek, asabi kişiliğe işaret eder. Rüya sahibinin her şeye karşı sinirli olduğuna işarettir. Özellikle iş yaşamında ve özel hayatındaki sinirinin, rüya sahibine çok zarar vereceğine dikkat çeker. Ayrıca sinirli bir anında vereceği tepki nedeniyle, insanların kalbini kıracağına işaret eder.

Rüyada Mermer Taşı Görmek

Mermer taşı görmek, hayırlı ömre işaret eder. Rüya sahibinin her anlamda hayır göreceğine işarettir. Özellikle maddi konularda büyük bir değişim yaşayacağına ve gelirini arttıracağına işaret eder. Hatta gelecek günlerde eline yüklü miktarda para geçeceğine ve rakipleri alt edeceğine işarettir. Bu rüyayı gören kişinin ömür boyu geçim sıkıntısı çekmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Mermer Masa Görmek

Mermer masa görmek, başarıya işaret eder. Rüya sahibinin iş ve eğitim hayatında, büyük başarılar elde edeceğinin işaretidir. Özellikle mutluluğu ve huzuru haber veren rüya, başarının günden güne artacağına dikkat çeker. Bkz. Masa

Mermerden yapılmış salon

Rüyada Mermer Ocağı Görmek

Mermer ocağı görmek, gelirin artacağına ve yüklü kazanca işaret eder. Rüya sahibinin büyük fırsatlar yakalayacağına ve kendine güzel bir hayat kuracağına işarettir. Aynı zamanda geçim sıkıntısının biteceğine işaret eden rüya, maddi rahatlığın günden güne artacağına dikkat çeker. Fırsatları gören rüya sahibinin, daha çok fırsat için gözlerini açması gerektiğine işarettir. Çünkü bu dönemler, rüya sahibi için fırsat dönemleridir.

Rüyada Mermer Mezar Görmek

Mermer mezar taşı görmek, üzülmeye ve sıkıntı çekmeye işaret eder. Zorlu günlerin ve sıkıntıların haberini veren rüya, maddi sıkıntıya dikkat çeker. Ancak rüya sahibinin, yeni bir iş kuracağına ve bu sıkıntılara son vermeye kararlı olacağına işaret eder.

Rüyada Mermer Kapı Görmek

Mermer kapı görmek, iyi hissetmeye ve sevilmeye işaret eder. Rüya sahibinin çevresi tarafından sevilen iyi bir insan olduğuna işarettir. Aynı zamanda keyfinin yerine geleceğine işaret eden rüya, günden güne daha iyi bir yaşama sahip olacağına dikkat çeker.