Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada mikrofon görmek rüya tabiri için bir sürü mikrofon

Rüyada Mikrofon Görmek

66

Rüyada mikrofon görmek, beklenmedik olaylara işaret eder. Rüya sahibinin geleceğinin, hem mutluluk hem de güzellik getirdiğine işarettir. Aynı zamanda güzel günlerin daha fazla olacağına ve kahkahalarla dolu günler geçireceğine işaret eder. Rüyada mikrofon görmek, güzel sözler duyacağına ve mutluluğunun aratacağına işarettir. Özellikle çevresinden alacağı iltifatlara ve onların tatlı sözlerine işaret eden rüya, beklenmeyen misafirlere ve yeni tanışmalara dikkat çeker.

Rüyada Mikrofonla Şarkı Söylemek

Rüyada mikrofonla şarkı söylemek, hayırlı ve güzel gelişmelere işaret eder. Rüya sahibinin müjdeli haberler alacağına ve rahata ereceğine işarettir. Aynı zamanda hayallerine ulaşacağına işaret eden rüya, günden güne her şeyin daha iyi olacağına dikkat çeker. Hatta keyfinin yerinde olacağına ve neşe içinde günler geçireceğine işarettir. Bu sayede; mutluluk ve huzurun hayatına hakim olacağına, rahatının günden güne artacağına ve beklentilerinin gerçek olacağına işaret eder.

Rüyada Elinde Mikrofon Görmek

Rüyada elinde mikrofon görmek, içinde kapanacağına ve insanlardan uzak kalacağına işarettir. Rüya sahibinin evine veya iş yerine kapanacağına işaret eden rüya, insanlardan uzak bir döneme gireceğine dikkat çeker. Aynı zamanda arkadaşlarıyla arasının bozulacağına ve onlarla daha az vakit geçireceğine işarettir. Bazı arkadaşlarıyla ilişkisinin tamamen kopacağına da işaret eder.

Rüyada Mikrofon Tutmak

Rüyada mikrofon tutmak, başka bir şehre veya ülkeye işaret eder. Rüya sahibinin uzak bir yere gideceğine ve çevresinden uzak kalacağına işarettir. Bu yüzden özlem çekeceğine işaret eden rüya, zorlanacağına ve zamanla alışacağına işaret eder. Aynı zamanda arkadaşlarıyla arasındaki bağın günden güne zayıflayacağına ve zamanla kopacağına işarettir. Bkz. Şarkı Söylemek

mikrofona takılı kulaklık

Rüyada Mikrofonla Konuşmak

Rüyada mikrofonla konuşmak, sorumluluklarını uzattığına işaret eder. Rüya sahibinin sorumluluklarını zamanında tamamlamadığına ve ertelediğine işarettir. Bu yüzden zor günler geçireceğine işaret eden rüya, böyle devam ederse başarısız olacağına işaret eder. Hatta hedeflerine ve hayallerine ulaşamayacağına ve kendini kötü hissedeceğine işarettir. Bu yüzden mutsuz olacağına ve beklentilerinin gerçekleşmeyeceğine dikkat çeker.

Rüyada Mikrofon Aldığını Görmek

Rüyada mikrofon aldığını görmek, hayırlı ve güzel olaylara işaret eder. Rüya sahibinin rahat bir hayatının olacağına ve günden güne her şeyin güzelleşeceğine işarettir. Aynı zamanda iş yaşamında elde edeceği başarıların ve güzel gelişmelerin habercisidir. Bu sayede hayallerinde daha da yaklaşacağına ve sıkıntıların biteceğine dikkat çeker. Bu rüyayı gören kişinin; rakiplerini alt edeceğine, dileklerine ulaşacağına, mutlu olacağına ve sıkıntılardan kurtulacağına işaret eder.