Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada muhtar görmek rüya tabiri için yaşlı muhtar

Rüyada Muhtar Görmek

23

Rüyada muhtar görmek, kötü ve gereksiz insanlara işaret eder. Bu insanlardan zarar göreceğine ve huzursuz olacağına işarettir. Aynı zamanda neşesini kaybedeceğine işaret eden rüya, kötü bir döneme gireceğine işaret eder. Günden güne artan zorlukların, rüya sahibini bunaltacağına işarettir. Keyifsiz vakitlerin, zorlukların ve sıkıntıların habercisidir.

Rüyada Muhtar Olduğunu Görmek

Sinirli ve asabi bir yapısının olduğuna, bu yüzden çok pişman olacağına işaret eder. Maddi ve manevi zararlar alacağına, sakin davranamayacağına ve insanların kalbini kıracağına işarettir. Çevresindeki insanlardan tepki alsa da, bu huyundan vazgeçmeyeceğine işaret eder.

Muhtar Adayı Görmek

Çevresindeki insanların kalbini kıracağına ve onları menfaati uğruna kullanacağına işaret eder. Kötü düşüncelerinin insanlar tarafından fark edilmesiyle beraber, huzurunun bozulacağına ve büyük tepkilerle karşılaşacağına işarettir. Bunalıma gireceğine, üzüleceğine ve pişman olacağına işaret eder.

Rüyada Muhtar Seçilmek

Rüyada muhtar seçilmek, sıkıntıların biteceğine ve işlerinde büyük yükseliş yaşayacağına işaret eder. Rahat bir dönemin başlangıcını haber verir. Aynı zamanda aile içi huzura işaret eden rüya, itibar sahibi olacağının altını çizer.