Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada musluk görmek rüya tabiri için çeşme musluğu

Rüyada Musluk Görmek

147

Rüyada musluk görmek, dertlerin ve sıkıntıların biteceğine işaret eder. Rüya sahibinin rahata ereceğine ve dileklerine ulaşacağına işarettir. Aynı zamanda maddi kaynaklarının çoğalacağına ve dilediği gibi bir hayatın, kapılarını aralayacağına dikkat çeker. Her anlamda hayırlı olan rüya, mal mülk ve paraya dikkat çeker. Günden güne artan yaşam standartlarının ve refahın işaretidir.

Rüyada musluk görmek, kısmetinin açılacağına ve şansının yaver gideceğine işaret eder. Her şeyin hayırlısını göreceğine ve hayatında güzel insanlar olacağına işarettir. Üstelik bu insanlardan yardım göreceğine ve onlardan destek alacağına işaret eder. Bu sayede işlerinde de güzel gelişmeler yaşayacağına işarettir. Ayrıca çevresinin genişleyeceğine ve insanlar tarafından sevileceğine dikkat çeker.

Rüyada Musluktan Su Akması

Rüyada musluktan akan su görmek, emeklere ve çalışmalara işaret eder. Rüya sahibinin rahatının yerinde olacağına ve güzel bir döneme gireceğine işarettir. Aynı zamanda çalışmalarının ve çabalarının karşılığını alan rüya sahibinin, azminin artacağına ve daha fazla çalışacağına işaret eder. Bu sayede günden güne zenginleşeceğine işaret eden rüya, kazançlarının ve gelirinin artacağına dikkat çeker. Bkz. Damla

Rüyada Musluk Patlaması

Rüyada musluk patlaması görmek, bolluk ve bereketin hayatına hakim olacağına işaret eder. Her şeyin güzelini yaşayacağına ve iyi günler göreceğine işarettir. Aynı zamanda müjdeli haberler alacağına ve mutluluğunun artacağına dikkat çeker. Sürprizli gelişmelerin hayatına dahil olacağına işaret eden rüya, gitgide daha iyi bir hayata sahip olacağına işaret eder.

Mutfak musluğu

Rüyada Musluk Açmak

Rüyada musluk açmak, yatırımlara ve kazançlara işaret eder. Rüya sahibinin karlarını artacağına ve güzel bir döneme gireceğine işarettir. Aynı zamanda maddi kaynaklarının çoğalacağına ve imkanlarının genişleyeceğine işaret eder. Her anlamda iyiye işaret eden rüya, mutluluğunun günden güne artacağına dikkat çeker.

Rüyada Musluktan Su İçmek

Rüyada musluktan su içmek, hayırlı ve güzel işlere işaret eder. Rüya sahibinin yeni iş kapılarını ve fırsatları değerlendireceğine, gelirini ve kazancını arttıracağına işarettir. Bu sayede maddi olarak güç kazanacağına ve kendine güzel bir hayat kuracağına işaret eder. Hatta; hayatına çeki düzen vereceğine, aile huzuruna, çalışmalara ve çabalara işarettir.

Rüyada Musluk Bozulması

Rüyada musluk bozulması, aile içi tartışmalara ve sıkıntılara işaret eder. Rüya sahibinin zor günler geçireceğine ve kendini kötü hissedeceğine işarettir. Aynı zamanda keyfinin kaçacağına ve sıkıntı çekeceğine işaret eder. Bu yüzden mutsuz olacağına işaret eden rüya, özellikle aile içi huzursuzluklara dikkat çeker.

Rüyada Musluk Tamir Etmek

Rüyada musluk tamir etmek, hayırlara ve berekete işaret eder. Rüya sahibinin maddi kaynaklarının artacağına ve bir ticarette güzel kar elde edeceğine işarettir. Hayırlı ve güzel işleri haber verir. Bu yüzden mutlu olacağına ve özgüveninin yükseleceğine dikkat çeker.

Rüyada Musluk Taktığını Görmek

Rüyada musluk taktığını görmek, çevresindeki kötü insanlara işaret eder. Rüya sahibinin bu insanlardan kurtularak, hayatına çeki düzen vereceğine işarettir. Bu sayede hayatında güzelliklerin ortaya çıkacağına ve iyi insanlarla beraber olacağına işaret eder.