Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada nargile görmek rüya tabiri için nargile içen kadın

Rüyada Nargile Görmek – Hayırlı Bir Rüya Mıdır?

138

Nargile görmek, iyiye işaret değildir. Rüya sahibinin yanlış yollarda, yanlış şeyler yapacağına işaret eder. Özellikle, hayatı konusunda yanlış kararlar vereceğine işarettir. Yaptığı kötü ve olumsuz davranışlardan dolayı çevresi tarafından yargılanmaya ve yalnızlaşmaya işarettir. Ayrıca, kötü amaçları olan rüya sahibinin çevresinin yavaş yavaş azalacağına ve çevresinde kimsenin kalmayacağına işaret eder. Üstelik bu değişimi gören ailesinin, kendisine karşı büyük hayretle bakacaklarına ve bir süre sonra onların da rüya sahibinden ümitlerinin kesileceğine delalettir.

Rüyada Nargile Almak

Rüyada nargile aldığını görmek, iyi bir rüyadır. Unvanına herkes tarafından saygı duyulacağına işaret eder. Hatta, yakın zamanda istediği konuma terfi edileceğine delalettir. Ayrıca, herkes tarafından tanınan ve sevilen bir kimse olacağına işaret eder. Bu rüyayı gören kişiyi, gelecek günlerde olumlu gelişmeler ve güzel haberler beklemektedir.

Rüyada Nargile Dumanı Görmek

Rüyada nargile dumanı görmek, rüya sahibinin hayatı hakkında taşıdığı endişeleri gösterir. Özellikle, sorun ve sıkıntıların günden güne artmasıyla beraber, yoğun kaygı hissettiğine işaret eder. Bunlara rağmen rüya sahibinin çalışmayı bırakmayacağına ve istediği gibi bir hayata sahip olacağına delalettir. Zorluk ve sıkıntılara karşı dik duran rüya sahibinin, isteklerine ulaşacağına işaret eder.

Rüyada Nargile İçmek

Rüyada nargile içmek, rüya sahibinin kolaycılığına işaret eder. Özellikle, maddi konularda bunun sıkıntısını çok çekeceğine işarettir. Hızlı ve kolay bir şekilde kariyer yapmak veya zengin olmak yolunda kötü işlere bulaşacağına da delalet eder. Hatta, başına büyük belalar açacağına ve hatasından dönmek için çok geç olacağına işarettir. Bu kişinin kararlarını vermeden önce dikkatli olması, kolay yol gibi kavramları bırakması ve emek olmadan yemek olmayacağını bilmesi gerekir.

Rüyada Nargile İçen Birini Görmek

Nargile içen birini görmek, yeni kararlara işaret eder. Rüya sahibinin hayatında bulunan ve kendisine karşı olumsuz tutumları olan insanlardan, uzaklaşacağına işarettir. Üstelik, bu insanlar rüya sahibine yararı dokunmayan ve gereksiz insanlardır. Rüya sahibinin bu insanları çevresinden uzaklaştırarak, kafasını rahatlatacağına delalet eder. Zamanla bunun faydasını daha çok hissedeceğine ve bu konuda asla pişman olmayacağına işarettir.