Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada nazarlık görmek rüya tabiri için yerdeki nazar boncuğu

Rüyada Nazarlık Görmek

84

Rüyada nazarlık görmek, hayırlı ve güzel bir rüyadır. Şansının yaver gideceğine ve dileklerine kavuşacağına işaret eder. Aynı zamanda yaşayacağı gelişmeler sayesinde, mutlu olacağına ve huzurlu hissedeceğine işarettir. Özellikle iş yaşamında yaşayacağı bu gelişmelerin, maddi ve manevi faydalarının olacağına dikkat çeker. Çalışmalarını ve çabalarını sürdüren rüya sahibinin, er geç istediğini elde edeceğine işarettir.

Rüyada nazarlık görmek, müjdeli haberlere ve hayırlı gelişmelere işaret eder. Gören kişinin hayırlı olaylar yaşayacağına ve kendini iyi hissedeceğine işarettir. Günden güne hayatının daha iyi olacağının ve mutluluğunun artacağının altını çizer.

Rüyada Nazarlık Takmak

Rüyada nazarlık takmak, bazı kötü olaylara ve hayırsız gelişmelere işarettir. Rüya sahibinin zor günler geçireceğine ve kendini kötü hissedeceğine işaret eder. Aynı zamanda bazı kötü insanlarla karşılaşacağına ve zarar göreceğine işarettir. Ayrıca gelecek günlerde alacağı bir tavsiye yüzünden, maddi ve manevi sıkıntıya gireceğine dikkat çeker. Bazı zararlar göreceğine ve dolandırılacağına işaret etse de, zamanla her şeyin düzeleceğine işarettir.

Rüyada Nazar Boncuğu Görmek

Rüyada nazar boncuğu görmek, şansının yaver gideceğine ve dileklerine ulaşacağına işaret eder. Rüya sahibinin ruhen ve bedenen rahatlığa ereceğine, mutluluğunun artacağına ve keyfinin yerinde olacağına işarettir. Aynı zamanda başarılarla dolu bir döneme gireceğine işaret eden rüya, hayatına mutluluğun hakim olacağına dikkat çeker. Hatta uğursuzlukların rüya sahibine uğramayacağına ve keyifli bir ömre işaret eder. Bkz. Boncuk

ağaç dalındaki mavi nazar boncuğu

Rüyada Nazar Boncuğu Taktığını Görmek

Rüyada nazar boncuğu takmak, kötü olaylara ve zorlu günlere işaret eder. Rüya sahibinin sıkıntı yaşayacağına ve kendini kötü hissedeceğine işarettir. Hatta yaşayacağı kötü olaylar yüzünden, günden güne daha kötü hissedeceğine işaret eder. Bu yüzden zorlu bir döneme dikkat çeken rüya, hayatına çeki düzen vermesi gerektiğinin altını çizer. Ayrıca bazı maddi sorunlara da işarettir.

Rüyada Nazar Boncuklu Elbise Görmek

Rüyada nazar boncuklu elbise görmek, sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine işaret eder. Rüya sahibinin rahata ereceğine ve isteklerine ulaşacağına işarettir. Aynı zamanda mutluluk ve huzura işaret eden rüya, keyifli günlerin uzun süreceğine işaret eder.

Rüyada Nazar Boncuklu Kolye Görmek

Rüyada nazar boncuklu kolye görmek, hayallere ve hedeflere işaret eder. Rüya sahibinin dileklerine ulaşacağına ve mutlu olacağına işarettir. Çalışmalarının ve çabalarının karşılığını alan rüya sahibinin, şansının yaver gideceğine ve daha iyi bir hayata sahip olacağına işaret eder.