Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada olta görmek rüya tabiri için tekneden denize sarkan olta

Rüyada Olta Görmek – Tutmak Ve İpi Ne Anlama Gelir?

78

Olta görmek, gelişmelere ve değişimlere işaret eder. Rüya sahibinin hayatının kritik yerlerinde, büyük değişimler olacağına dikkat çeker. Özellikle iş yaşamında olacak gelişmelerin habercisidir. Olta rüyası görülen diğer nesne ve yerlere göre de yorumlanmalıdır. Bu yüzden sevgili okuyucumuz, sitemizin arama bölümünden diğer gördüğünüz nesne ve yerleri de aratınız.

Rüyada Olta Atmak

Olta attığını görmek, boşsa kötüdür. Eğer doluysa, güzeldir. Boş gören kişinin, parasını kaybedeceğine ve büyük zararlar edeceğine işaret eder. Parasını yanlış değerlendiren kişinin, maddi sıkıntı çekeceğine işarettir. Bu sıkıntının bir süre devem edeceğine delalettir. Eğer olta doluysa, kısmete işarettir. Gören kişinin yakında sevdiği bir insanla ilişki yaşayacağına dikkat çeker.

Rüyada Olta Satın Almak

Olta satın aldığını görmek, büyüğe saygısızlığa ve kalbini kırmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin, kendisini seven bir büyüğüne karşı hata yapacağına delalet eder. Ayrıca rüya sahibinin yaptığı bu haksızlık sonucunda, bu büyüğünün kalbinin kırılacağına işarettir.

Rüyada Oltayla Balık Tuttuğunu Görmek

Oltayla balık tuttuğunu gören kişinin, kararlarını doğru verdiğine işaret eder. Rüya sahibinin yapacağı işlerde ve vereceği kararlarda, iyice düşündüğüne ve doğruyu bulduğuna delalettir. Eğer tuttuğunuz balık büyükse, bu rüyayı gören kişinin eline beklemediği yerden para geleceğine işaret eder. Aynı zamanda yaptığı bir projeden, eline yüksek miktarda para geçeceğine işarettir. Bu parayı iyi değerlendiren rüya sahibinin, parasını daha da arttıracağına işaret eder.

Oltayla balık tutmaya çalışan adam

Rüyada Olta İpi Görmek

Olta ipi gören kişinin, borçlulardan borcunu alacağına işaret eder. Rüya sahibinin geçmişte arkadaşlarına veya çevresindeki birine verdiği borcu, yakın zamanda alacağına işarettir. Ayrıca alacağı bu borcun, tam ihtiyacı olacağı zamanda eline geleceğini gösterir. Eğer olta ipi kopuyorsa, bu kişinin karşısına olumsuz olaylar çıkacağına işaret eder. Aynı zamanda iş yaşamında göreceği fırsatları değerlendiremeyerek, fırsatları kaçıracağına dikkat çeker. Bu rüyayı gören kişinin dikkatli olması gerekir.

Rüyada Kırık Olta Görmek

Kırık olta ve olta kırmak, olumsuz sonuçları olacak gelişmelere işaret eder. Rüya sahibinin karşısına çıkan bazı hayırlı olayların, şer getireceğine dikkat çeker. Beklenmeyen güzel olayların, kötüye döneceğine ve rüya sahibini şaşırtacağına işarettir.