Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada örtü görmek rüya tabiri için yer örtüsü ve eski yer

Rüyada Örtü Görmek

6

Rüyada örtü görmek, iç dünyasındaki problemlere işaret eder. Rüya sahibinin her şeyi içine attığına, bu yüzden olayların içinde birikeceğine ve patlama yaşamasına işarettir. Aynı zamanda insanlara karşı güven sorunu yaşadığına, içindekileri anlatmak istemediğine ve kendine sakladığına işaret eder. Ayrıca ağzı sıkı ve iyi bir sırdaş olan rüya sahibinin, insanlar tarafından sevildiğine işarettir.

Rüyada Örtü Örtmek

Rüyada örtü örtmek, her şeyi içinde yaşadığına ve içine attığına işaret eder. Rüya sahibinin sırlarını kimseyle paylaşmadığına, çekindiğine ve ortaya çıkmasından korktuğuna işarettir. Bu yüzden her şeyi içinde yaşayacağına işaret eden rüya, insanlara fazla güvenmediğini gösterir.

Rüyada Masa Örtüsü Görmek

Rüyada masa örtüsü görmek, çevresindeki insanlarla iyi olacağına ve sevgi ortamının hakim olacağına işaret eder.

Rüyada Örtü Sermek

Rüyada örtü sermek, bazı konuları gizlediğine ve açığa çıkmasından korktuğuna işaret eder. Rüya sahibinin insanlara güvenmediğine işarettir. Aynı zamanda dikkatli davrandığına işaret eden rüya, olayların açığa çıkmasından korktuğunu haber verir.

Rüyada Koltuk Örtüsü Görmek

Rüyada koltuk örtüsü görmek, samimi ve iyi kalpli bir insan olduğuna işaret eder. Çevre ve aile içindeki insanların, rüya sahibini sevdiğine işarettir. Aynı zamanda güzel huyları sayesinde insanların gönlünü aldığına işaret eden rüya, destek göreceğinin altını çizer.

Rüyada Sehpa Örtüsü Görmek

Rüyada sehpa örtüsü görmek, iş ve özel yaşamını düzene sokacağına işaret eder. Gizli yaşayacağına ve insanların, rüya sahibi hakkında fazla bir şey bilmeyeceğine işarettir. Bu sayede saygı göreceğine işaret eden rüya, kendini iyi hissedeceğine dikkat çeker.