Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada otopsi görmek rüya tabiri için ayak

Rüyada Otopsi Görmek

81

Rüyada otopsi görmek, bazı zor günlere işarettir. Rüya sahibinin sıkıntıya gireceğine ve kendini kötü hissedeceğine işaret eder. Üstelik yaşayacağı kötü gelişmeleri haber veren rüya, büyük tartışmaların altını çizer. Günden güne artan huzursuzluğun, rüya sahibinin zor zamanlar geçirmesine neden olacağına işaret eder. Üstelik bu dönemin, kişiye büyük dersler vereceğinin altını çizer.

Rüyada Otopsi Yapıldığını Görmek

Olumlu gelişmelere ve değişimlere işaret eder. Rüya sahibinin dilediği gibi bir işe sahip olacağına ve rahatlayacağına işarettir. Sonrasında maddiyatına odaklanan rüya sahibinin, yüksek kazanç elde edeceğine ve gelir artışı yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Otopsi Yaptığını Görmek

İş yaşamındaki problemlere ve zorlu günlere işaret eder. Rüya sahibinin kendini kötü hissedeceğine işarettir. Üstelik yaşadığı problemlerin, uzun süreceğine ve kişiyi rahatsız edeceğine işaret eder. İşlerine ve özel hayatına zaman ayıramayacağının altını çizer. Bkz. Hemşire

otopsi yapan doktor

Otopsi İzlediğini Görmek

Bazı sorunlara ve sıkıntılara işaret eder. Rüya sahibinin sağlığının bozulacağına işarettir. Kendine dikkat etmeyen kişinin, bu yüzden zor günler geçireceğine ve hasta olacağına dikkat çeker. Üstelik bu hastalıkların, rüya sahibini her anlamda sıkıntıya sokacağına işaret eder.

Otopsi Yapan Biri Görmek

İş yaşamındaki kötü olaylara işaret eder. Rüya sahibinin karşısına engeller çıkacağına, bu engellerin uzun süre kişiyi rahatsız edeceğine ve çabalaması gerektiğine işarettir. Hayaller kurup, bunlar için çaba sarf etmeyen rüya sahibinin, hayallerine ulaşamayacağına delalet eder.