Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada parmak görmek rüya tabiri için işaret parmaklarını değiren insanlar

Rüyada Parmak Görmek

57

Rüyada parmak görmek, hayırlı evlada işarettir. Rüya sahibinin hayırlı bir erkek evladının olacağına ve kişinin, evladıyla gurur duyacağına işaret eder. Aynı zamanda maddi rahatlığa ve güzel günler işarettir. Rüyada parmak görmek, güzelliklerin ve iyiliklerin işaretidir. Ayrıca maddi rahatlıkla beraber, günden güne iyileşeceğine ve kendine yeni bir sayfa açacağına delalet eder. Güzel ve zarif parmaklar, gelir artışı ve kazanca işarettir. Yararlı ve kötü halde görülen parmaklar ise, ahlaksız ve etik olmayan davranışlar içerisinde olan kişiye dikkat çeker.

Rüyada Parmağının Kesilmesi

Rüyada parmakların kesildiğini görmek, parmaklara göre farklı şeylere işaret eder. Her bir parmağa göre farlı şekillerde yorumlanır. Bunlar:

  • Kuş parmağının kesilmesi, vefat haberine
  • Yüzük parmağının kesilmesi, maddi zarara ve geçim sıkıntısına
  • Orta parmağının kesilmesi, devlet başkanının ölümüne
  • İşaret parmağının kesilmesi, dine yakınlaşmaya ve manevi rahatlığa
  • Baş parmağının kesilmesi, yolculuklara ve ferahlamaya işaret eder. Şeklindedir.

Rüyada Ayak Parmaklarını Görmek

Ayak parmakları görmek, hayatının ve işinin düzene gireceğine dikkat çeker. Ayrıca rüya sahibinin yapacağı girişimler ve projeler sayesinde, maddi rahatlığa ulaşacağına ve gelirini arttıracağına işaret eder.

Rüyada İnce ve Zarif Parmak Görmek

İnce ve zarif parmak görmek, maddi ve manevi iyiliğe işaret eder. Rüya sahibinin gelirinin artacağına ve kişinin, güzel bir döneme gireceğine işarettir. Aynı zamanda iş hayatında yaşayacağı gelişmeler sayesinde, gelir artışı yaşayacağına ve kazancının artacağına delalet eder.

Birinin parmağını tutan bebek eli

Rüyada Yaralı Parmak Görmek

Yaralı parmak görmek, kötü bir rüyadır. Sıkıntı ve zorlukları haber verir. Aynı zamanda uzun süreli problemlere işaret eden rüya, günden güne kötüye gideceğine ve zor günlerde yıpranacağına dikkat çeker. Bkz. Avuç

Kopmuş Parmak Görmek

Kopmuş parmak görmek, utanmaya ve toplum içine çıkamamaya işaret eder. Rüya sahibinin yapacağı hatalar ve yanlış davranışlar nedeniyle, utancından insan içine çıkmayacağına işarettir. Kopmuş parmak görmek, işlerinin yolunda gitmeyeceğine ve zor bir döneme gireceğine dikkat çeker.

Şekli Bozuk Parmak Görmek

Şekli bozuk parmak görmek, işlerin rayından çıkacağına işaret eder. Rüya sahibinin işlerindeki düzeninin bozulacağına ve büyük sıkıntılar yaşayacağına işarettir. Özellikle maddi sorunlara ve zorluklara işaret eden rüya, günden güne zor duruma düşeceğine dikkat çeker. Ayrıca bir insanla tanışacağına ve bu insandan çok şey öğreneceğine işaret eder.

Parmakların Kısaldığını Görmek

Parmakların kısaldığını görmek, ibadetlerin ve sorumlulukların boş verildiğine işaret eder. Rüya sahibinin ibadetlerini yerine getirmediğine ve dinden uzaklaştığına işarettir. Aynı zamanda boşluğa düşeceğine ve ruhunun eksik hissedeceğine dikkat çeker.