Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada pasaj görmek rüya tabiri için pasaj dükkanı

Rüyada Pasaj Görmek

56

Rüyada pasaj görmek, çevresiyle güzel bir etkinlik yapacağına işaret eder. Rüya sahibinin ailesiyle ve çevresiyle uyum içinde olacağına işarettir. Aynı zamanda yeni insanlarla tanışacağına ve çevresini genişleteceğine dikkat çeker. Bu rüyayı gören kişinin, şansının yaver gideceğine işaret eder. Zorluklara ve sıkıntılara karşı dayanıklı olan rüya sahibinin, her şeyin üstesinden geleceğine işarettir. Hatta aile büyüklerinin desteğini alacağına ve iyi hissedeceğine işaret eder. Yatırımların değer kazanmasıyla, gelirinin artacağına ve maddi rahatlığı yakalayacağına işarettir. Ayrıca manevi olarak da güzel bir döneme gireceğine delalet eder. Her anlamda iyi ve güzel bir rüyadır. Yolculukları, iç huzurunu, rahatlığı, güzel geçimi, mutluluğu ve rahatlığı gösterir.

Rüyada Pasajda Kaybolmak

Pasajda kaybolduğunu görmek, gereksiz hırsa işaret eder. Rüya sahibinin elinde olmayan konularda hırs yaptığına ve kendini kötü hissettiğine işarettir. Bu yüzden yıpranacağına ve gitgide tükeneceğine delalet eder. Hatta çevresiyle ve ailesiyle sıkıntı yaşayacağına işaret eden rüya, ufak hastalıkların habercisidir. Aynı zamanda bazı hatalar yapacağına ve insanların gözünden düşeceğine işaret eder. Özellikle yakın arkadaşları tarafından yargılanacağına işarettir. Bundan dolayı çevresinde bulunan insanların, rüya sahibinden bir bir uzaklaşacağına ve bir süre yalnız kalacağına işaret eder. Gelecek günlerin, sıkıntılar ve huzursuzlukla geldiğine işarettir.

Rüyada Pasajda Alışveriş Yaptığını Görmek

Rüyada pasajda alışveriş yaptığını görmek, sıkıntıya işaret eder. Rüya sahibinin sıkıntılar yaşayacağına ve kendini kötü hissedeceğine işarettir. Aynı zamanda maddi sıkıntılar yaşayacağına ve bu sıkıntıların, kısa sürede son bulacağına işaret eder. Ancak iç sıkıntısının bir süre devam edeceğine ve rüya sahibinin, bir dönem kötü hissedeceğini gösterir. Ayrıca bazı borçların gün yüzüne çıkacağına, alacaklıların kapıya dayanacağına işaret eder. Unutulan borçların ortaya çıkmasıyla beraber rüya sahibinin, kemeri biraz sıkacağına ve tasarruf etmek içi elinden geleni yapacağına dikkat çeker. Bkz. Alışveriş

Pasajdaki baharatçı dükkanı

Rüyada Pasaj Görmek Psikolojik Olarak Ne İfade Eder?

Pasaj rüyası, sosyal insanın yansımasıdır. Rüyayı gören kişinin ikna edici bir insan olduğunun habercisidir. İnsan ilişkilerini iyi yöneten ve insanların düşüncelerini anlayan kişinin göstergesidir. Aynı zamanda iç huzurunun ve yenilikler yapacağının heyecanını duyan kişiyi haber verir.