Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada pençe görmek rüya tabiri için kuş pençesi

Rüyada Pençe Görmek

110

Rüyada pençe görmek, yaşadığı olayları kabul eden ve hayatı seven kişiye işaret eder. Rüya sahibinin hayalleri ve hedefleri olduğuna işaret eden rüya, bunları gerçekleştirmek için elinden geleni yapacağına dikkat çeker. Hatta düşmanlarından ve rakiplerinden kurtulacağına, iş yaşamında bir numara olacağına ve yeni şeyler öğreneceğine işaret eder. Bu şekilde kendini geliştiren rüya sahibinin, er geç dileklerine ulaşacağına işarettir.

Rüyada pençe görmek, önemli sırlara ve aile içi olaylara işaret eder. Rüya sahibinin yaşadığı sorunları ve problemleri içine attığına, aile sırlarına önem verdiğine ve tartışmaları sakinlikle yürüteceğine dikkat çeker. Bu sayede kimsenin kalbini kırmayacağına işarettir. Aynı zamanda insanlar tarafından sevileceğine ve onların saygısını kazanacağına işaret eder. Özellikle karakteri ve güzel özellikler sayesinde sevilen kişinin, bu insanlardan destek göreceğine de işarettir. Günden güne iyileşeceğine ve hayallerine bir adım daha yaklaşacağına işaret eder.

Rüyada Demir Pençe Görmek

Rüyada demir pençe görmek, karaktere ve dik duruşa işaret eder. Rüya sahibinin kötü durumlara ve olaylara karşı dik durduğuna ve elinden geleni yaptığına işarettir. Hatta haksızlıklara karşı duran ve kimseye haksızlık yapılmasına izin vermeyen kişinin işaretidir. Bu yüzden insanlar tarafından sevileceğine işaret eder. Hatta onlardan destek alacağına ve sıkıntılarının son bulacağına işarettir. Bu rüyayı gören kişinin; sorunlarının biteceğine, kendi ayakları üzerinde duracağına ve zorluklara karşı dik olacağına işaret eder. Demir pençe görmek, hayırlı erkek evlada ve bu evlattan gelecek başarı haberlerine işarettir. Bkz. Demir

pençesine bakan papağan

Rüyada Kartal Pençesi Görmek

Kartal pençesi görmek, güçlü ve eli kolu uzun olacağına işaret eder. Rüya sahibinin yeni insanlarla tanışacağına ve onlarla beraber hareket edeceğine işarettir. Özellikle yüksek konumdan olan bu insanların, rüya sahibine her türlü destek vereceğine ve ellerinden geleni yapacaklarına işaret eder. Hatta düşmanlarını ve rakiplerini alt edeceğine, onlara karşı galibiyet elde edeceğine ve alanında tek olacağına dikkat çeker.

Rüyada Pençe Görmek Psikolojik Olarak Ne İfade Eder?

Karakteri sağlam ve iyi iç dünyasını simgeler. Bazı takıntıları ve kararlılığı gösterir. Ayrıca çevresindeki insanlara fazlasıyla bağlanan ve onları kırmaktan korkan kişinin göstergesidir.