Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada pire görmek rüya tabiri için çamurda oturan köpek

Rüyada Pire Görmek

81

Rüyada pire görmek, her şeyi eleştiren kişilere işaret eder. Rüya sahibinin çevresinde bulunan bu insanların, pek umursanacak kimseler olmadığına işarettir. Özellikle kişinin yaptığı işleri ve girişimleri eleştiren bu insanların, kişinin çevresinde olması bile zararlıdır. Bu yüzden bu kişilerden uzaklaşması ve kendine yararlı insanlarla beraber olması gerekir. Kişi bu insanları görmezden gelirse, zamanla yaptıklarını arttıracaklarına ve sıkıntı çıkaracaklarına dikkat çeker.

Rüyada Pire Isırması

Rüyada pire ısırması, içinde yaşayan rüya sahibine işaret eder. Kişinin her şeyi içinde yaşadığına ve insanlarla pek bir şey paylaşmadığına işarettir. Özellikle çıkan asılsız dedikodular yüzünden sıkıntıya giren rüya sahibinin, içine attığına ve kötü hissettiğine işaret eder.

Rüyada Pire Yakalamak

Rüyada pire yakalamak, çevresindeki gereksiz insanlara işaret eder. Rüya sahibinin ayağını kaydırmak isteyen bu insanların, gelecek günler hamle yapacaklarına işarettir. Hatta rüya sahibine zor günler yaşatacaklarına ve kötü hissetmesine neden olacaklarına dikkat çeker. Bu yüzden bu insanlardan kurtulması gerektiğine işaret eder. Ayrıca haset olan bu insanların, rüya sahibini kıskandığına dikkat çeker.

Rüyada Pire Öldürmek

Rüyada pire öldürmek, geçmişin yüklerine dikkat çeker. Rüya sahibinin geçmişteki yaşanmışlıklarını düşünerek, sıkıntıya girdiğine işaret eder. Hatta kendini kötü hissettiğine ve gereksiz endişe duyduğuna dikkat çeker. Ancak zamanla bunları aşacağına işaret eden rüya, rahatlayacağına ve kendine daha fazla vakit ayıracağına işarettir. Özellikle geçmişte yaşadıklarını ve insanları affedip, yüklerinden kurtulacaktır. Bu sayede kendini hiç olmadığı kadar hafiflemiş hissedeceğine delalet eder. Bkz. Pislik

elinde köpek yavrusu olan kız çocuğu

Rüyada Üzerinde Pire Görmek

Rüyada üzerinde pire görmek, rüya sahibinin ailesine yakın olan kem gözlü ve haset kimselere işaret eder. Özellikle akrabalardan veya aile dostlarından olan bu insanların, rüya sahibinin yaşantısını kıskandıklarına işarettir. Rüya sahibine ve ailesine iyi görünerek, alttan alttan ailesinin kuyusunu kazmaktadır. Bu yüzden kişinin dikkatli olması ve bu insanlara fırsat vermemesi gerekir.

Rüyada Pire Ayıkladığını Görmek

Rüyada pire ayıkladığını görmek, maddi yükselişe işarettir. Rüya sahibinin zor günleri atlatacağına ve güzel bir hayata adım atacağına işaret eder. Bu sayede; mutluluğun ve huzurun hayatına hakim olacağına, kendini iyi hissedeceğine ve güzel günler göreceğine işarettir. Aynı zamanda hayattaki beklentilerinin gerçekleşip, rüya sahibine daha fazla güzellik getireceğine işaret eder.