Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada portakal görmek rüya tabiri için portakallar

Rüyada Portakal Görmek

45

Rüyada portakal görmek, rüyayı gören kişinin birisine aşık olacağına işarettir. Hatta, gelecek günlerde kısmetinin açılacağına ve bolluğa işaret eder. Gelecek günlerde yeni gelişmelerin rüya sahibini mutlu edeceğine ve bu sayede işlerinde iyileşeceğine delalet eder. Ayrıca, rüya sahibinin bol kazanç elde edeceği bir döneme girdiğine ve bu dönemi iyi değerlendirmesi gerektiğine işaret eder. Bu rüya; mutluluk, sakinlik, rahatlık, sağlık ve bolluğa işaret eder.

rüyada portakal suyu içmek

Rüyada portakal suyu içmek, rüya sahibinin yaşayacağı yeni gelişmelere işaret eder. Ayrıca, hasta olan kişinin sağlığına kavuşacağına delalettir. Rüya sahibinin vücuduna dikkat ederek, daha sağlıklı bir insan olacağına işaret eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin bu günlerde girişeceği işlerin başarıyla sonuçlanacağına ve yardıma muhtaç olan insanlara yardım etemeye delalettir.

rüyada portakal toplamak

Rüyada portakal toplamak, rüya sahibinin istediklerine kavuşacağına işaret eder. Bu günden sonra rüya sahibinin hayatına mutluluk ve huzurun hakim olacağına işarettir. Hatta, kişinin eski ve yeni çevresiyle bir arada olacağına ve dargınlıkların sona ereceğine işarettir. Ayrıca, aile ve çevre içerisinde huzur bulmaya işaret eder.

Rüyada portakal görmek rüya tabiri için portakal suyu

rüyada portakal bahçesi görmek

Portakal bahçesi görmek, rüya sahibinin bolluk ve bereket içinde geçecek günlerine işaret eder. Ayrıca, kişinin bir şekilde zenginliği elde edeceğine ve eline bol miktarda para geçeceğine işarettir.

rüyada portakal kabuğu görmek

Portakal kabuğu görmek, rüya sahibinin yaptığı işlerde muvaffak olacağına işaret eder. Ayrıca, bu günlerde duyacağı sözlerden fazlaca mutlu olacak olan rüya sahibi, aynı zamanda duyduğu bir haberle havalara uçacaktır. Üstelik, bu dönemlerde eline bolca para gelecek olan rüya sahibinin, çevresi ve ailesi içerisinde sözü geçen ve saygı duyulan bir kimse olduğuna işaret eder.